Spintos ir stumdomos durys – šiuolaikiškam namų interjerui

SpintosSpintos – vienas dažniausiai sutinkamų baldų kiekvieno asmens namuose ar biure. Čia laikome įvairius daiktus: lauko drabužius, avalynę bei spintos dizainu papuošiame namų ar biuro interjerą. UAB „Eurospintos“ gamina spintas stumdomomis durimis, drabužines, sienines, kampines, miegamojo, vaikų kambario spintas ir kt. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurie spintų gamybai naudoja kokybiškas, ilgaamžes medžiagas, o darbus atlieka tvarkingai ir kruopščiai. Jeigu nusprendėte įsigyti naują spintą, būtina pasikonsultuoti su profesionalu. Įmonė siūlo projektuotojo į namus ar biurą iškvietimo paslaugą. Toks darbuotojas padės apsispręsti, kokio modelio, dyžio ir kitų išmatavimų spintą rinktis. Visus rūpimus klausimus aptarkite susitikimo metu, geriausia, jei juos iš anksto užsirašysite.

Prieš įsigyjant spintą, apgalvokite, kiek lentynų ar batų dėžių norite joje turėti. Apsvarstykite spintos funkcionalumą, o įmonės darbuotojai patars apie galimus spintų variantus. Stumdomos durys – viena funkcionaliausių spintos funkcijų. Spintas su stumdomomis durimis lengva atidaryti/uždaryti, jų sistemos yra patogiai slankiojančios, dirbančios tyliai ir nebraižančios grindų ar kitų elementų. Kuomet būsite apsisprendęs dėl būsimos spintos dizaino, teliks pasirašyti sutartį. Sutartis įpareigoja tiek įmonę, tiek būsimos spintos savininkus dėl visiško atsakomybės prisiėmimo už vykdomus darbus bei nutarto galutinio sprendimo. Pasirašius tokią sutartį, pradedama baldų gamyba, užtikrinanti naudojamas aukščiausios kokybės medžiagas. Baldo gamybai naudojamos modernios technologijos, užtikrinančios būsimo baldo patvarumą ir ilgaamžiškumą. Na, o kai spinta ar kitas baldas jau yra pagaminti, įmonės darbuotojai tyliai, nesukeldami papildomo triukšmo bei nepaversdami namų ar biuro netvarkinga vieta, ją sumontuoja.

Spintos stumdomomis durimis gali tapti išskirtiniu jūsų namų ar biuro erdvės akcentu. Jeigu jūsų namai ar biuras pasižymi modernumu, ryškiais ir išskirtiniais stiliaus akcentais, tokią pat spintą galite rinktis ir jūs: ryškią, neįprastų formų ar kitų išmatavimų. Nebijokite būti išskirtiniais ir pasirinkti netradicinį spintos ar stumdomų durų sprendimą.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>