Ar apsimoka dirbti renginių vedėju?

RenginiaiPopuliariausiame Paslaugų portale galima rasti keleto dešimčių renginių vedėjų paslaugas. Jų nurodomos kainos svyruoja labai smarkiai, tačiau žinoma klientai su renginių vedėjais susitaria konkrečią kainą, o ne būtinai kliaunasi ta, kuri nurodoma internete. Sunku susidaryti teisingą įspūdį, ar žmonės gerai uždirba šioje profesijoje, ar prasčiau. Panagrinėkime situaciją.

Uždarbio sezonai: vasara ir Naujametinis laikotarpis

Žinoma, renginių vedėjų populiarumas Paslaugų portale išryškėja tik tam tikrais sezonais. Lietuvoje mes viską švenčiame bangomis: yra laikotarpiai, kada visiškas švenčių pikas ir sunku rasti reikiamas paslaugas. Ir yra laikotarpiai, kuomet visi renginių vedėjai tiesiog sėdi be darbo. Kokios tos populiariosios šventės ir sezonai? Visa vasara renginių vedėjams – tikrasis darbymetis. Jis prasideda anksčiau, sulig atšyla orai. Tuomet žmonės tuokiasi, švenčia įmonių vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, jubiliejus, vasaros šventes, taip pat krikštija vaikus ir nori linksmai leisti laiką, atsipalaiduoti. Žiemą, rudenį stoja įšalas, kurį sudrumsčia iki mėnesio trunkantis Naujametis – Kalėdinis laikotarpis. Tuomet ir vėl dienos šviesoje pasirodo jau darbo šiek tiek pasiilgę renginių vedėjai, ir yra samdomi Kalėdiniams, Naujametiniams ir panašiems renginiams tiek privatiems, tiek viešiems. Kitu laikotarpiu renginių vedėjai užsakymų turi labai retai, tuomet net galima tikėtis mažesnės kainos.

Brangiausios šventės

Jeigu reikėtų įvardinti brangiausiai kainuojančių renginių vedimą, greičiausiai renginių vedėjai visgi įvardintų ilgai trunkančias vestuves, kur užimtumas reikalingas ne tik visą vakarą, bet ir visą dieną. Tuomet renginių vedėjai galima sakyti dirba simbolinį piršlio darbą. Be to, brangiai kainuoja didesnių įmonių vakarai, šventės, kur reikia oficialumo, tam tikro korektiško tono.

Vestuvių renginių vedėjų kainos svyruoja labiausiai

Nors vestuvių renginių vedimą įvardinome kaip galimai brangiausią, tačiau jis gali būti ir pigiausias. Mat tai toks platus bei margas sektorius, kad yra labai skirtingų pobūdžių renginių. Tai gali būti tik valandos ceremonija nedidelei grupelei žmonių ir be jokių ypatingų reikalavimų. Tai gali būti milžiniškas šou su daugybe pramogų ir programos dalių bei minia svečių, tarp jų ir įžymybių. Tad ir kainos gali būti labai skirtingos.

Renginių vedėjo duona: nepastovumas, darbas savaitgaliais, bet mėgstamas darbas

Kas paprastai tampa renginių vedėjais? Neretai tai yra aktoriai, šou verslo atstovai, muzikantai. Tačiau tai žmonės, kurie nebijo nepastovumo. Mat darbas yra galima sakyti sezoninis, nepastovus. Arba darbo yra be galo daug, arba nėra. Be to, reikia išmokti taip gyventi, kad mažiau laiko per atostogas ir savaitgalius turite su šeima, nes dirbate.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>