Komercinėse patalpose – namų jaukumas

Nors išvydę skelbimą su užrašu komercinės patalpos nuomai Kaune pirmiausia automatiškai pagalvosime apie aidinčią patalpą ir kietas biuro kėdes bei stalus, tai nebūtinai turi būti vienintelė biuro vizija. Šiais laikais daug žmonių biurus, kuriuose dirba, įsirengia jaukiai tarsi namus, o kartais biuro aplinkos puoselėjimui netgi skiria daugiau dėmesio negu namams.

Kai kas biurus įrengia, kad būtų „kaip namie“

Kaip atrodo tokie biurai, kuriuose patalpos įrengiamos tarsi jaukūs namai? Čia privalomai yra atribota erdvė – virtuvėlė. Ten visada darbo metu ir po jo darbuotojai gali ateiti pasidaryti kavos, pasiimti sausainių, sveikų ar nesveikų užkandžių. Dažnai žmonės čia turi savo mėgstamą ar mėgstamiausią puodelį. Atsinešę savo užkandžių. Jeigu viskas gerai paruošta, tai yra ir langas, per kurį atsiveria akiai malonus vaizdas, ir kramsnojant užkandžius galima gėrėtis tuo kažkokiu vaizdu.

Komercinės patalposSvarbi ir poilsio erdvė, ypatingai tuomet, kada yra daug didesnis biuriukas. Tuomet yra daugiau darbuotojų, visi gali susitikti poilsio kambaryje, kuris galbūt atitiktų namų svetainę. Čia būna įrengti minkšti baldai prisėdimui, kavos staliukas, jaukus kilimas. Apskritai, daugiau erdvės, taip pat gali būti ir žaidimams skirtų dalykų: stalo futbolas ar keli stalo žaidimai. Visa tai yra vieta, kur darbuotojai gali atsipūsti nuo darbo, pabendrauti, ar tiesiog atverti kūrybinius šaltinius savyje, būdami kiek kitoje aplinkoje nei prie savo biuro stalo.

Na o stalai biure, asmeninės darbo vietos, žinoma, taip pat gali atrodyti labai jaukiai: čia bus ir artimųjų nuotraukos, čia bus ir minkšta patogi kėdė, ir keli niekučiai ant stalo. O galbūt sienos nuklijuotos tik asmeniniais dalykais, kad darbas taptų tarsi mini jaukių namų kampeliu.

Kaip tai iš tiesų psichologiškai veikia

Iš tiesų vienos nuomonės nėra, kaip verčiau atrodytų biuras: nukreipiantis visas mintis ir formuojantis tik vienos rūšies nuotaiką: darbas, darbas, darbas. Ar visgi labiau primenantis jaukią svetainę pas mamą. Vieni psichologai teigia, kad darbuotojai tiesiog yra laimingesni, būdami darbe kaip šeimoje, kaip namuose, todėl mieliau ir našiau dirba savo darbą. Kiti prieštarauja sakydami, kad darbe dėl to praleidžiama daug daugiau laiko, kuomet nėra nusiteikimo dirbti. Kai biuras orientuotas tik į darbo rezultatus, tuomet darbuotojai geriau susikoncentruoja, gali iškart atlikti visas užduotis ir taip netgi sutrumpinti savo darbo dienos laiką. O asmeninį gyvenimą laikyti atskirai, dėl to jam ir skirti pilną dėmesį su didžiule meile.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    Įsirenginėjant biurą yra tikrai nemažai dalykų, kuriuos reikia įsigyti. Pradedant nuo elementarių tušinukų, baigiant užkandžiais ar vandeniu. Galiu drąsiai rekomenduoti vietą, kur aš apsipirkinėju visada – https://eurobiuras.lt/lt/. Labai patenkinta esu tiek maloniu aptarnavimu, tiek prekių kokybe.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>