Geriausi veido šveitikliai, kuriuos galite įsigyti savo odai

Veido valymasTikriausiai savo odos priežiūros rutinoje naudojate kokį nors šveičiamąjį produktą. Galbūt turite net daugiau nei vieną, skirtingų tekstūrų ir stiprumo, jei esate atsidavęs žmogus. Šveitimas yra esminė bet kurios odos priežiūros procedūros dalis, tačiau gali būti sudėtinga rasti tinkamą šveitiklį savo odos tipui. Kiekvieno žmogaus oda yra skirtinga; vienų žmonių oda labai sausa ir jautri, o kiti linkę gaminti daug riebalų. Net jei nepriklausote nei vienai, nei kitai kategorijai, yra daugybė veiksnių, kurie turi įtakos sprendžiant, koks šveitiklis jums tinka. Kokios tekstūros šveitiklis jums labiau patinka? Ar norite švelnaus, ar intensyvesnio? Ar jūsų odos tipui netinka aliejai? Kadangi yra tiek daug kintamųjų ir prekių ženklų, gali būti šiek tiek sudėtinga ieškoti tobulo veido šveitiklio. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie geriausius veido šveitiklius jūsų odai. Veido šveitiklis ir rinkos tendencijos.

Kas yra eksfoliatorius?

Šveitimas – tai negyvų odos ląstelių šalinimo ir porų užsikimšimo procesas. Negyvosios odos ląstelės iš tikrųjų yra natūrali atsinaujinimo proceso dalis; jos susidaro, kai mūsų oda natūraliai pasišalina kas 28 dienas. Tačiau eksfoliacija pagreitina šį šalinimo procesą ir pašalina negyvas ląsteles, kol jos neužkimšo porų. Taip atsikratysite visų nešvarumų ir riebalų pertekliaus, kurių galėjote nepastebėti kasdien valydami odą, ypač T zonoje, kur poros paprastai būna labiausiai užsikimšusios. Šveitimas yra būtina bet kurios odos priežiūros procedūros dalis. Dažnai rekomenduojama tai daryti kartą arba du kartus per savaitę, priklausomai nuo jūsų odos tipo. Turintiems sausą ir jautrią odą gali patikti tai daryti rečiau, o riebią odą turintiems žmonėms gali būti naudingas dažnesnis šveitimas.

Kodėl turėtumėte naudoti šveitiklį?

Eksfoliatoriaus naudojimas odos priežiūros rutinoje turi daug privalumų. Šveitimas kartą ar du kartus per savaitę padeda atsikratyti nešvarumų ir riebalų pertekliaus. Jis atkemša poras ir pašalina negyvas odos ląsteles, todėl oda atrodo jaunesnė. Taip pat skatinamas naujų odos ląstelių atsinaujinimas, o tai reiškia, kad pagerėja bendras odos elastingumas.

Įvairių tipų veido šveitikliai

– Šiurkštūs šveitikliai – jie puikiai tinka labai sausą arba jautrią odą turintiems žmonėms. Jie yra pakankamai švelnūs, kad nepažeistų odos, bet pakankamai stiprūs, kad pašalintų negyvas ląsteles ir nešvarumus. Jų sudėtyje dažnai būna mažesnių dalelių nei daugelio kitų šveitiklių, todėl jie tinka jautriai odai.

– Vidutinio sunkumo šveitikliai – tai labiausiai paplitę veido šveitiklių tipai, kurie paprastai tinka visų tipų odai.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>