Įkvėpimas: minkšti svetainės baldai

Kartais svetaines baldai turi ne tik mums leisti atsipalaiduoti, bet ir vienaip ar kitaip skatinti įkvėpimą. Tokie gali būti ir ivairus minksti baldai, jeigu jie nuo savęs tarsi skleidžia tam tikrą aurą. Ieškote įkvėpimo? Štai jums įkvėpimas ir gražūs svetaines baldai.

Karalienės sostas

Baldai svetaineiKai kuriuos baldus mes matome tik filmuose, kai vaidinamos kostiuminės dramos, tai yra, imituojami seni laikai. Tačiau galbūt mes norėtume juos matyti ir dažniau? Gal ir būtų visai malonu sukurti tokį interjerą, kuriame derėtų ir viena – kita rūmus primenanti minkšta kėdė, sostas. Jeigu taip manote ir jūs, kodėl gi nepastačius kelių tokių kėdžių svetainėje? Galite jas pirkti antikvare, tačiau gera naujiena ta, kad galite pirkti ir šiuolaikinių baldų salonuose, mat visi jau įvertino senovės grožį ir dabar taip pat yra gaminami nauji baldai, atrodantys kaip senoviniai. Pirkdami tokius, sumokėsite pigiau, o drauge jums nereikės rūpintis restauravimu ir nedidele likusia baldo gyvavimo trukme.

Barchatinė (aksominė) sofa

Tokį audinį kaip barchatas mes paprastai matome ant operos solisčių (iš jo būna pasiūtos prabangios suknelės), arba kartais ir schemos užuolaidos gali būti iš tokio audinio. O kaip atrodo svetainės baldai, apmušti šiuo audiniu? Gali atrodyti nuostabiai, nes tik barchatas turi tokį nepaprastą prabangų šviesų žaismą. Pastatykite baltoje, pilkoje svetainėje vieną ryškios spalvos barchato sofą, ir pamatysite, kaip nuostabiai atrodys jūsų svetainė. Nepamirškite ant jos užmesti to paties audinio pagalvėlių. Populiariausios šio audinio spalvos yra safyrinė žalia ir vyšninė raudona. Gal kils klausimas, kodėl būtent šios spalvos? Atsakymas paprastas. Jos, būdamos tamsios, paveiktos šviesos, gali pakeisti mūsų akyse atspalvį į kitą panašią, tokią pat gražią spalvą. Tai tik optika ir tik šviesos žaismas, tačiau būtent šios spalvos ant minkšto baldo sukurs kerintį efektą jūsų svetainei. Prie žalios, beje, taip pat tiks ir žalias didelis augalas vazoje, pavyzdžiui, fikusas ar palmė.

Minkšti akmenys

Nuostabi idėja, tinkanti ne kiekvieniems namams – minkšti, į akmenys panašūs baldai. Puikiai tiks pusiau neapdirbtų namų stiliui, kai atrodo, kad sienos yra išvis netvarkytos. Tokiame kambaryje turi būti ir kažkas labai gražiai sutvarkyta, kad neatrodytų apskritai neįrengta. Taigi, čia gali stovėti puiki ilga sofa, turinti labai mažai atsikišusių detalių. Jos kampai – apvalūs ir nuožulnūs, dėl to ji panaši į akmenį. Tačiau šis akmuo – minkštas.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • admodum.lt

    Apie barchatines sofas nebuvau nieko girdėjęs, kažkas naujo.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>