Sony telefonai ir naujausios jų tendencijos

SonyBėgant metams ir vis tobulėjant mobiliųjų telefonų funkcijoms bei prisitaikymui prie žmonių gyvenimo, tapome išrankūs ir norime naujausių, geriausiais parametrais rinkoje pasižyminčių modelių. Vieniems tai – mada ir noras neatsilikti nuo naujausių tendencijų, o kitiems – galimybė telefonus integruoti į savo kasdienę veiklą bei darbą ir jų savybes išnaudoti palengvinant įvairias kasdienes veiklas. Bet kuriuo iš šių atvejų, tikrai nenusivilsite pasirinkę japonų gaminius. Tai – Sony telefonai, kurie ne vienerius metus stebina tiek ištikimiausius, tiek naujus vartotojus. Žadama, kad naujosios telefonų tendencijos pažers dar daugiau staigmenų. Kokios jos?

Patvarumas

Vienas svarbiausių Sony išskirtinumų – telefonų patvarumas. Jie atsparūs vandeniui bei dulkėms, gamintojas ypatingą dėmesį skiria korpusui, kuris atsparus ir smūgiams. Planuojama, kad ateityje Sony telefonai dar labiau orientuosis į šiuos parametrus. Kadangi dažnas ekrano skilimas, telefonų nepatvarumas ir aplinkos veiksniai, stipriai paveikiantys įrenginius – vienos pagrindinių išmaniųjų prietaisų gedimų priežasčių – Sony telefonai siekia rinkoje išsiskirti ne tik puikiu funkcionalumu ir šiuolaikiškumu, bet, svarbiausia, – saugumu ir korpuso kokybe.

Nauji modeliai

Visiems Sony gerbėjams žinoma, jog Sony telefonai naujus modelius išleidžia keletu rūšių, kurios pritaikytos skirtingiems vartotojų lūkesčiams. Tai Compact, normali versija ir Premium. Pastarieji pasižymi aukštesne kaina, galingesne baterija ir 5,5 ar net 6 colių įstrižainės ekranais. Kadangi kiti konkurentai dažniausiai pagamina tik po dvi skirtingas telefonų rūšis, taip Sony telefonai tampa universalesni, o kiekvienas formatas gali leisti mėgautis pačiomis geriausiomis naujųjų modelių savybėmis. Žinoma, atsižvelgiama į vartotojų poreikius, kainą, panaudojimo tikslus ir pan. Tai viena priežasčių, kodėl Sony prekės ženklas yra pamėgtas tarp įvairių socialinių grupių, amžiaus, profesijos žmonių, kurių kiekvienas norimą Sony modelį gali pritaikyti sau.

Ateities planai

Tikimasi, jog Sony telefonai jau netrukus smarkiai patobulins savo kameras. Galinės kameros bus ne viengubos, o dvigubos. Dar viena pasaulinė išmaniųjų telefonų tendencija, kuri palies ir Sony įrenginius – Android 7.0 Nougat operacinės sistemos atnaujinimas. Visi nauji Sony telefonai veiks su šia operacine sistema.

https://fortakas.lt/mobilieji-telefonai

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>