Ką gali laisvalaikiu dirbti vaiką auginanti mama

Pastebėjus, kokias paslaugas dažnai teikia žmonės, apie kurias praneša skelbimai, pastebėsime, kad yra pačių įvairiausių moteriškų darbų, kuriuos gali teikti ir mamos, auginančios vaikus. Jeigu esate viena tų mamų, kuriai pasisekė turėti ramesnį vaiką ir auginti jį turint daugiau laiko, galima tuomet tiesiog pasinaudoti tuo ir vaiko auginimo metu dar papildomai užsidirbti kitų papildomų veiklų metu. Kokias paslaugas tada galima teikti?

Rankdarbiai

SkelbimaiKaip rodo skelbimai, yra žmonių, kurie gali kažką numegzti, pasiūt, nuausti, pagaminti kažkokį papuošalą, papuošti, dekupažuoti indus ir pan. Tai tokie senoviniai moteriški rankdarbiai, bet jeigu jums patinka tokia veikla, galite ja verstis. Ypač pravartu toms, kurios gamina drabužius. Tarkime, žiemai mezga nuostabius naujus šalikus. Tai nebus labai įpareigojanti ir visą laiką suryjanti veikla, o kartu turėsite šaunią progą užsidirbti. Tad kodėl gi to nepadarius?

Mokytojos

Jeigu anksčiau dirbote mokytoja arba nedirbote, bet kažkurioje žinių srityje buvote akademinė darbuotoja, mokytoja, tuomet jūsų paslaugos galėtų būti korepetitorės. Tai reikštų, kad galėtumėte turėti privačias pamokas su mokiniais. Galbūt tuo metu, kai po pietų vaikas eina valandai – dviem pamiegoti, pas jus galėtų apsilankyti mokiniai ir jūs padėtumėte paruošti namų darbus, išaiškintumėte rašybą, skaičiavimą ar kažką kitą. Vis euras kitas į mėnesio biudžetą.

Kitų vaikų auklė

Taip pat skelbimai atskleidžia, kad neretai auklėmis nori būti moterys, kurios pačios turi savo vaiką. Tai galima suprasti, jeigu turi tikrai ramų vaiką. Paėmus prižiūrėti dar vieną – abu vaikai turės ką veikti, abu vaikai galės žaisti bei būti draugais. Taip pat vis tiek skirsi tą savo laiką vaiko priežiūrai, o prižiūrėti vieną ar du – ne toks ir didelis skirtumas, jeigu abu vaikai ramūs. Dažniausiai tokios auklės, lyginant su individualaus vaiko auklės, paslaugų kainos yra pigesnės, todėl ir paklausa atsiras. Tačiau jums, nors ir esant pigesnei paslaugai, tai vis tiek bus geras būdas šiek tiek užsidirbti.

Kita

Gyvūnų prižiūrėtoja gali būti ta, kuri pasiima kažkuriam laikui kokį nors šunį, tarkime, kol savininkai išvažiuoja atostogauti, ir už pinigus jį pažiūri. Laisvai samdoma darbuotoja pagal savo intelektinę specialybę motinystės atostogų metu taip pat galėtų priimti bent kelis užsakymus pagal savo specialybę – kažką sumaketuoti, kažką suredaguoti ir kt. Drabužių perpardavinėtoja ir motinystės atostogų metu gali pirkti ir parduoti. Grožio paslaugos namuose taip pat yra lengva su motinyste suderinama veikla.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>