Prieš pasiimant kūdikį: apsipirkimas

VaikamsJeigu į namus greitai atkeliaus pirmasis stebuklas jūsų gyvenime, naujagimis, reikės apsipirkti. Galima interneto parduotuvėje pasižiūrėti, kokios yra prekės vaikams kudikiams ir tiesiog įsigyti tai, kas būtina. Jeigu tai jūsų pirmagimis, atrodys, kad nusipirkti reikia labai daug dalykų. Tačiau iš tiesų jums reikėtų turėti omeny tai, kad visi pažįstami, visi aplinkiniai norės ką nors padovanoti pirmagimiui. Tačiau kai kurias prekes kudikiams, vaikams, turėsite turėti jau iš karto. Ką pasiruošti?

Lovelė

Pirmas dalykas, kurio tikrai reikės kūdikiui, bus jo lovelė. Nors iš pat pradžių jūs tikrai norėsite jį tiesiog pasiguldyti šalia ir taip turėti su savimi lovoje, tačiau vėliau juk reikės jį guldyti į lovelę. Reikės vaiką pripratinti prie to, kad jis atskirai gulėtų lovoje, ir tai bus geras sprendimas. Tačiau tam kad jis ten galėtų gulėti, pirma tą lovelę reikės įsigyti. Išsirinkite tokią, kokia jums atrodo graži. Nereikia pirkti pačios mažiausios, nes tokia, kokią jūs turėsite, bus gera ir tol, kol vaikas augs. Pirkite vidutinio dydžio, kad dar keletą metų jis galėtų ten miegoti.

Vežimėlis

Tai brangesnis pirkinys, tačiau tikrai būtinas. Juk nesėdėsite su vaiku visą laiką namie, ir taip pat nenešiosite tik ant rankų. Vežimėliai gali būti įvairių rūšių, kai kurie yra vadinami sportiniais, nes jie gali padaryti daug įvairių manevrų. Tačiau veikiausiai jūs pirksite tokį vežimėlį, koks atrodys jums tinkamiausias, ir su kokiu norėsite ir atrodyti gerai, ir jaustis patogiai, ir kurio kaina jums nebus atgrasi.

Drabužėliai

Taip pat reikės pasistengti surinkti tinkamus drabužėlius vaikui. Tai galės būti ir kelnytės, ir suknelė, ir šliaužtukai, ir daug kitų drabužėlių. Daugiausiai reikės apatinių rūbelių, ypač kelnyčių, nes dėl suprantamų priežasčių, teks dažnai juos keisti. Aišku, neprivalote visko iškart pirkti, galite tikėtis, kad kažką tiesiog padovanos jūsų artimieji.

Sauskelnės

Šito dalyko niekada nebus per daug. Sauskelnių galite pirkti labai daug, ir tai leis jums turėti tikrai šventą ramybę. Žinodami, kad namie yra pakankamai sauskelnių, tada tikrai galėsite miegoti ramia galva. Jeigu tuo nepasirūpinsite, bus bėda.

Maitinimo įranga

Vaikučiui reikės maitinimo įrangos. Mamai, maitinančiai pačiai, pradžioje reikės pientraukio. Taip pat bus reikalingas buteliukas, vėliau reikės ir gražaus vaikiško dubenėlio, šaukštelio. Taip pat reikės ir migduko, ir aišku vieno kito žaislo, nors žaislų, pamatysite, jums pridovanos žmonės krūvas.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>