Toršerai – kas lemia jų populiarumą?

ToršeraiNesvarbu, ar mėgstate antikvarinius daiktus, ar modernias interjero detales, norint sukurti unikalią atmosferą namuose, būtinos praktiškos ir juos papildančios detalės. Vienas geriausių būtų ne tik reguliuoti apšvietimą, bet ir užpildyti erdvę bei sukurti išbaigtumą – toršerai. Pastaruoju metu jie tapo itin mėgstama šviestuvų rūšimi, todėl būtina išsiaiškinti, kas lėmė jų populiarumą.

Toršerai, arba vadinamosios grindų lempos – tai be galo veiksmingas būdas namams suteikti lengvą, subtilų apšvietimą, kuris atsimuša nuo lubų ir apšviečia aplink esančią erdvę. Tai puiki idėja, jei jūsų namuose itin aukštos lubos ir jose esantys šviestuvai nepakankamai išsklaido šviesą. Toršerai gali tapti papildomu šviesos šaltiniu, kuris orientuotas į apatinę patalpos dalį.

Dažniausiai toršerai statomi šalia objektų, kuriuos norima pabrėžti. Tai lova, stalas, foteliai ar sofa. Įmontavus stipresnes lemputes, jie gali pasitarnauti ir kaip skaitymui skirti šviestuvai.

Tai puikus pasirinkimas bendrabučio kambariams, biurui ar nuomojamam būstui, kuriuose negalite įmontuoti jums reikalingų apšvietimo sistemų. Kadangi toršerai yra nesunkiai perkeliami iš vienos vietos į kitą, juos pritaikysite bet kuriame namų kampelyje.

Be to, toršerai suteikia namams jaukumo ir gali būti derinami prie interjero. Jie puikiai užpildo tuščią erdvę, o stilių bei pasirinkimo gausa leidžia įsigyti bet kokio dizaino toršerą. Sendaikčių turguje galite rasti klasikinius, antikvarinius toršerus, kurie tiks mėgstantiems prabangų, ekstravagantišką stilių ir senovinius baldus. Šiuolaikiniai toršerai yra pritaikyti jūsų poreikiams ir skoniui – galima rasti įvairių spalvų, išskirtinių formų grindų lempų.

Standartiniai toršerai yra vertikalūs ir turi apverstą gaubtą viršuje, kuris ir padeda nukreipti šviesą į žemę. Dažniausiai gaubtas būna pagamintas iš stiklo arba metalo. Mėgstantiems įmantrius gaminius, siūloma rinktis įvairiais raštais, žėrinčiomis detalėmis ar vitražu puoštus toršerus. Jei norite kompaktiško, nesunkaus ir patogiai į kitą vietą perkeliamo toršero – vertėtų rinktis iš kokybiškos plastmasės pagamintus gaubtus, kurie bus kur kas lengvesni.

Kai kurie žmonės, nestokojantys kūrybiškumo, patys pasigamina ar papuošia toršerų gaubtus. Galima įvairiomis medžiagomis ar girliandomis apvynioti stulpus, ant gaubto priklijuoti mėgstamų formų karpinius. Taip toršerai įgyja unikalumo ir tampa itin artimi jų savininkams.

Nuoroda: http://www.sviestuvai.lt/vidaus-sviestuvai/torserai

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>