Kodėl dažniausiai ryžtamasi nosies operacijai?

Plastinės operacijos vis labiau populiarėja ir tampa normaliu reiškiniu. Nors tiek anksčiau, tiek dabar galima susidurti su nepalankiai į jas žiūrinčiais asmenimis, tačiau negatyvių komentarų vis mažėja, o norinčiųjų patobulinti savo veido bruožus ar kūno formas atsiranda vis daugiau. Žinoma, kai kurios plastinės operacijos kartais yra atliekamos ne tik dėl grožio, bet ir dėl sveikatos. Tarkime, vokų plastika gali būti atliekama ne tik dėl jaunatviškesnio žvilgsnio norėjimo, bet ir todėl, kad pakritę vokai neleidžia gerai matyti, trukdo regai. Nosies operacija taip pat gali būti atliekama dėl dviejų priežasčių. Vieni nori mažesnės, tiesesnės, dailesnės nosies, o kitiems būtina tokią operaciją apturėti dėl patirtos traumos, pertvaros problemų. Taigi, verta žinoti, kad kai kurioms plastinėms operacijoms ryžtamasi nebūtinai tik norint atitikti kokius nors grožio standartus.

Nosies operacijaKokia nosis yra graži ir apie kokią daugelis svajoja pasiryždami tokiai operacijai atsakyti sunku, kadangi kiekvienas grožį gali vertinti savaip. Kas gražu vienam pacientui, gali nepatikti kitam. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, labai daug kas susiranda tobulos nosies vaizdą internete ar kitokiose nuotraukose. Tuomet plastikos chirurgui rodo ko norėtų, nors pagal jų individualius veido bruožus tai gali visiškai netikti ir atrodyti keistai. Iš esmės norint dailaus varianto reikia pagalvoti ir apie savo bruožus, veido proporcijas ir pasitarti su plastikos chirurgu, jog nosies operacija būtų sėkminga, o nosis būtų ideali būtent individualiam pacientui. Nosims iš katalogų reikėtų pasakyti tvirtą ne.

Nosies operacija tikrai neatneša labai greitų rezultatų, nes pirmąsias dienas dėl didelio patinimo labai sunku matyti kaip ji iš tiesų atrodys. Tam, kad pamatyti konkrečius rezultatus gali tekti laukti bent porą mėnesių, na, o jau galutiniai rezultatai matomi po metų ar kiek daugiau. Tuomet nosis būna pilnai sugijusi ir matomas galutinis vaizdas. Galvojantiems apie plastinę operaciją, pakonsultuos https://plastikoschirurgas.lt/.

Pati nosies operacija trunka apie 2-3 valandas, priklausomai nuo individualios situacijos. Tokios operacijos būna gana sudėtingas, o ilgesnis gijimas neleidžia bent 2-3 savaites sugrįžti į darbus. Dažniausiai pacientai taip pat varginami mėlynių ir visokių kitokių „grožybių“ ant veido, todėl tikrai nesinori rodytis aplinkiniams. Taigi, pasiryžus tokiai operacijai reikia turėti laisvo laiko, kuris būtų skirtas gijimui.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>