Lubos – svarbus interjero elementas

įtempiamos lubos KlaipėdaInterjere daug dėmesio skiriama spalvoms, baldams bei jų išplanavimui, tačiau kartais pamirštama padėti gerus pagrindus, kurie leistų džiaugtis dailiai atrodančiais namais. Puikiai, suprantama, jog įvaizdžiui įtakos turėti gali ir sienos, grindys ar lubos, kurios įrėmina viską, kas padedama kambaryje. Mažiausiai laiko skiriama būtent luboms ir dažniausiai jos padaromos visiškai neišskirtinės, be jokio šarmo, kadangi būtent taip yra įprasta daryti nuo seno. Neutralios lubos leidžia lengvai formuoti kambario išvaizdą daiktais, tačiau tokio stereotipo laikytis įsikibus nereikėtų, nes šiais laikais galimybių papuošti lubas tikrai yra labai daug. Vieni patys piešia ant lubų ar samdosi tam žmonės, tačiau tai yra gana sunku – visgi tapyti ant sienos kur kas patogiau. Dėl šios priežasties puikia alternatyvą tampa įtempiamos lubos Klaipėda. Šis variantas leis turėti tokias lubas, apie kurias svajojote, svarbiausia rinktis tokias, kurios derėtų jūsų namuose ir tik išryškintų privalumus, o nesukeltų chaosą.

Įtempiamos lubos Klaipėda yra sudarytos iš plėvelės, ant kurios gali būti atspausdinama viskas, ko tik norisi. Tad jei nesinorės vienspalvio varianto, tuomet galima pasirinkti ir mėgstamą paveikslėlį ar nuotrauką. Puikiai tinka ir mėgstami raštai ar ornamentai. Kad kokybiškai įrengti plėvelę ir ją ištempti, reikalingas karkasas. Jis yra montuojamas prie tikrųjų lubų, tai atliekama gana greitai. Plėvelė įtempiama karšto oro pagalba, todėl nelieka jokios netvarkos kambaryje – nereikia naudoti nei dažų, nei klijų ar kitų medžiagų, nuo kurių reikia saugoti kambaryje esančius daiktus. Jei svarstote apie įtempiamas lubas, kreipkitės į – https://www.lubunamai.lt/.

Pati plėvelė taip pat gali būti matinė arba blizgi, todėl kiekvienas galės džiaugtis tokiu sprendimu, koks tiks namuose. Blizgios plėvelės suteikia išskirtinumo, prideda erdvės ir leidžia kambariui atrodyti išskirtinai. Matinės lubos kiek paprastesnis ir universalesnis variantas, todėl tinkamas norintiems tiesiog paprastumo. Įtempiamos lubos Klaipėda yra be galo lygios, todėl bet ką pasirinkus galima džiaugtis stilinga ir dailia kambario išvaizda. Itin autentiškos, išskirtinės lubos su raštais ar paveikslėliais labai tiks tais atvejais, kai kambarys neturi daug išskirtinių detalių ir jame nėra daug dominuojančių spalvų. Tuomet lubos virsta pagrindiniu akcentu.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>