Ar naujos statybos butai Vilniuje yra gera investicija?

Galvodami apie nekilnojamąjį turtą, turime galvoti apie jo investicinę vertę. Iš tiesų, nekilnojamasis turtas perkamas vos vieną-du kartus per gyvenimą, todėl naujos statybos butai Vilniuje turėtų būti įsigyjami tik gerai įvertinus kiekvieną smulkmeną. Kad būtumėte tikri, jog jūsų investicija į ateitį iš tiesų atsipirks, pagalvokite apie techninius NT projekto sprendimus, būsto dydį ir gyvenamąją erdvę.

Jei būsto ieškote sau

Jei naujos statybos butai Vilniuje jus domina kaip investicija į savo ir savo šeimos ateitį, būtina įvertinti tokius aspektus kaip gyvenamoji aplinka, jus supanti bendruomenė, susisiekimas su miestu, techniniai NT sprendimai ir pan. Žinoma, patogus ir komfortiškas gyvenimas gali skirtis, priklausomai nuo jūsų pomėgių, charakterio ar gyvenimo būdo. Vieni vertina miesto centro privalumus ir nori gyventi šalia niekuomet nemiegančių gatvių, kiti renkasi gyvenimą atokiau nuo triukšmingų miesto zonų, vertina ramybę ir tylą. Bet kuriuo atveju, priimdami sprendimą, turėtumėte vertinti ne tik dabartinius savo pomėgius, bet ir galvoti apie ateitį.

Naujos statybos butai VilniujeŠiuolaikiniai nauji nekilnojamojo turto projektai siekia atitikti individualius pirkėjų poreikius ir pasiūlyti sprendimus, žavinčius savo kokybe ir patogumu. Paprastai nauji projektai įrengiami struktūriškai patogiose miesto zonose, kurias lengvai pasieksite tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu, projektai pasižymi privatumu, kurdami glaudžią bendruomenę. Daugelis projektų siūlo gyvenimą patogiai išplanuotuose erdviuose butuose, auga kotedžų ir mažaaukštės statybos populiarumas. Projektai įrengiami su privačiais kiemais, aptvertomis teritorijomis, daug dėmesio skiriama gyventojų saugumui ir patogumui, įrengiamos požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, pasivaikščiojimų zonos, šalia projektų statomi prekybos centrai, įrengiami vaikų darželiai, parduotuvėlės.

Investuodami į tokį būstą, galite būti tikri, kad galėsite mėgautis jaukia gyvenamąja aplinka ne vienerius metus, kad čia jausitės maksimaliai patogiai ir laisvai. Be to, tikėtina, kad bėgant metams ir augant jūsų šeimai, šiuose namuose komfortiškai jausis ir jūsų šeimos nariai. Žinoma, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų, iš anksto pasidomėkite techniniais NT projekto niuansais, pvz., kokios statybinės medžiagos buvo naudojamos.

Jei būsto ieškote nuomos verslui

NT brokeriai pastebi, kad gana dažnai naujos statybos butai Vilniuje pirkėjus domina kaip galimybė investuoti į būsto nuomą, t. y. nupirktas būstas yra nuomojamas kitiems. Šiuo atveju verta pastebėti, kad naujos statybos projektai yra vertinami kur kas palankiau, juos galima išnuomoti už didesnę kainą. Populiariausiųjų gretose išlieka vieno kambario butai, atitinkantys daugelio studentų poreikius. Be to, kadangi tokie būstai ilgą laiką išlaiko savo vertę, ateityje juos bus gana lengva parduoti ir susigrąžinti didžiąją dalį išleistų pinigų.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>