Lengvi būdai išlaikyti plaukus sveikus vasara

Vasaros metas tikrai labai painus. Iš vienos pusės tai tobulas sezonas atostogoms, kai saulė džiugina savo šiluma, galima maudytis, pramogauti, tačiau vertinant iš kitos pusės tai išbandymas ir veido odai, ir plaukams. Plaukai tampa sausesni, dažnai nebelieka žvilgėjimo, o ir sūrus jūros vanduo tikrai grožio odai ar plaukams neprideda. Dažniausiai vasaros oras turi nemalonios įtakos ne tik sausiems, bet ir garbanotiems, riebiems ar kitų tipų plaukams. Daugelis pasakytų, kad reikėtų niekada nepamiršti skrybėlės namuose ir tai yra tiesa, tačiau vien to tikrai neužteks, jei norite rudenį pasitikti vis dar su sveikais ir išpuoselėtais plaukais. Sužinokite kelis patarimus, kurie padės džiaugtis gražiais plaukais.

Plaukų kondicionieriaiJeigu turite nevaldomai besigarbanojančius plaukus, tuomet pagrindinis dalykas ko jums reikia tai drėgmė. Garbanas tikrai įmanoma suvaldyti, tačiau reikia žinoti kaip tą padaryti. Jeigu pastebite, kad plaukai netikėtai susigarbanoja tuomet, kai lauke drėgna, tuomet akivaizdu, kad jiems nėra duodama tiek dėmesio kiek reikia. Jei namuose būtų plaukai tinkamai sudrėkinami, tuomet jie nesistengtų taip sugerti drėgmės iš aplinkos būnant lauke. Patariama nesistengti natūralią plaukų struktūrą keisti tiesinimo žnyplėmis, nes tai kenks pačiam plaukui. Garbanos gali būti gražios, jei jomis tinkamai pasirūpinama. Dabar tą padaryti padeda plaukų kondicionieriai, atitinkami šampūnai bei kitos priemonės. Didelis kondicionierių pasirinkimas itin geromis kanomis – www.kosmetikosparduotuve.lt.

Besiriebaluojantys plaukai vasara irgi nedžiugina, nes riebalų liaukos tik dar labiau susiaktyvina. Tai reiškia, kad galima pastebėti kaip greitai plaukai tampa nebepatrauklūs, todėl norisi galvą plauti kasdien. Žinoma, daugelis nežino, jog jeigu plaukai plaunami kiekvieną dieną, riebalų išsiskyrimas dar labiau paskatinamas, taigi prasideda užburtas ratas. Blogiausia tai, kad kartais galvojama, jog riebiems plaukams nereikia drėkinimo, tačiau plaukų kondicionieriai, kaukės tikrai naudingi ir jiems, nes padeda sureguliuoti riebalavimąsi. Patariama plauti galvą bent kas antrą dieną – ne dažniau ir naudoti švelnų šampūną, kuris per daug nekenktų. Taip pat netepkite kondicionieriaus ant šaknų.

Sausiems plaukams reikia intensyviau drėkinančių priemonių, kurias patariama naudoti tikrai kasdien. Verta pagalvoti apie intensyviau veikiančias priemones su geresne sudėtimi, kad nereikėtų baimintis dar labiau išsausėjusių plaukų.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>