Kompleksų atsikratymas: krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimas implantaisKompleksai gali būti labai įvairūs, tačiau jie tikrai nėra teigiamas ar džiuginantis dalykas. Daugeliui tai trukdo gyventi, džiaugtis pramogomis, atostogomis, kai kuriais atvejais kai kompleksuojama dėl išvaizdos galima pastebėti, jog nesinori eiti iš namų, atrodo, jog aplinkiniai nuolat stebi ir mato trūkumus. Žinoma, puikiai suprantama, jog kartais aplinkiniai visiškai nepastebi to, dėl ko savęs žmonės gali nemylėti, tačiau svarbiausia tai, kaip jaučiamasi. Taigi, labai dažnai kompleksu tampa maža krūtinė. Moterys tuomet stengiasi nedėvėti atviresnių ar aptemptų rūbų, nenori vykti atostogauti prie vandens, kur reikės apnuoginti kai kurias kūno vietas. Taigi, dėl šios priežasties krūtų didinimas implantais tapo visai populiaria operacija. Krūtinės dydis, forma, asimetrija tikrai turi daug įtakos moters pasitikėjimui savimi, juk nuo seno daugelis tai sieja su moteriškumu, dėl ko ši kūno dalis tampa dar svarbesne.

Puiku tai, kad šiais laikais krūtų didinimas implantais tapo dar kokybiškesnis, kadangi naudojami vis geresni implantai, kurie suteikia puikias garantijas, yra saugūs. Anksčiau buvo galima susidurti su tam tikromis rizikomis, silikoninių implantų plyšimais, tačiau dabar medžiagos tvirtėja, darosi saugesnės. Taigi, dabar galima turėti dailias krūtis negalvojant apie pasekmes.

Implantų dydžiai, formos bei jų tendencijos keičiasi. Jei anksčiau daugelis rinkdavosi itin nenatūralius variantus, kai krūtinės viršutinė dalis akcentuojama labiau dėl apvalesnės krūties efekto, dabar stengiamasi pabrėžti natūralią jos formą. Taigi, jei pasirenkama ovali ar lašo forma, tuomet implantas atrodo labai natūraliai ir tikrai ne daug kas galėtų suprasti, jog tai gali būti implantas. Dydžiai gali būti įvairūs, dažniausiai chirurgas įvertina kas tiktų labiausiai, tačiau atsižvelgiama ir į paciento lūkesčius. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Daugeliui moterų kyla klausimas ar krūtų didinimas implantais turės įtakos vėliau, jei bus susilaukiama vaikų. Dažniausiai domina ar su implantu galima maitinti vaiką. Verta žinoti, jog tai yra visiškai įmanoma ir saugu, nes operacijos metu liaukinis krūtų audinys nėra pažeidžiamas. Taigi, jokių problemų tai pacientėms sukelti negali, nes jokios funkcijos, kurias įprastai krūtys atlieka nėra sutrikdomos. Visi procesai po pastojimo vyksta lygiai taip pat kaip vyktų, jei implantų net nebūtų.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>