Kuo prekiauja parkų technika?

Jeigu reikalingi repelentai, ieškote jų čia https://parkutechnika.lt/repelentai, jeigu prireikia kitokios parkų technikos, keliaujate į tokią interneto parduotuvę ir perkate, ko reikia. Kuo prekiauja parkų technikos parduotuvės?

Apsaugai nuo žvėrių – repelentai

RepelentasSpecifinė ir kai kam labai reikalinga prekė jau pavasarį – repelentas. Tai specialus baltas skystis, kuris gali padėti išgelbėti derlių, sodinukus ir medžius nuo miško žvėrių. Repelentas išpurškiamas ant rapsų laukų ir kitų kultūrų, kurias labai mėgsta pagraužti iš miško atėjusios stirnos ar kiti žvėris. Juo taip pat nutepliojamos medžių šakos, kamienai. Pagaminta iš avies taukų. Gyvūnus atbaido šis kvapas ir jie prie jo negali priprasti. Ištepus repelentu, savaitę reikėtų nepurkšti jokios kitos chemijos, pesticidų, saikingai laistyti.

Pjūklai

Nors pjovimas yra agresyvus veiksmas, bet gero pjūklo reikia ne tik ūkininkui ar miško kirtėjui, bet ir paprastiems sode gyvenantiems žmonėms. Juk vis prireikia pjauti tai obelį, tai beržą, tai kitokią mažą šaką, stiebą ar kamieną. Tokie pjūklai yra reikalingi ir svarbūs. Verta turėti gerą benzininį pjūklą, geros vokiškos kompanijos, gaminančios tokius pjūklus. Žinoma, pjaunant derėtų laikytis saugumo ir avėti specialius batus bei specialias kelnes, pirštines, nes nuslydus pjūklo grandinei gali kilti problemų ir galima susižaloti.

Žoliapjovės

Koks gi gražus parkas, kokia graži pieva, koks sodas, neturint geros, patikimos žoliapjovės? Tai būtina kiekvienam, norinčiam gyventi gražioje, geroje aplinkoje. Jeigu ir jūs to norite, būtinai pasistenkite įsigyti gerą žoliapjovę. Jei reljefas kalnuotas, nelygu, yra šlaitai kalno – geriau tiks paprasta mechaninė vejapjovė ir trimeris. Benzininė čia netiks. Dar gali tikti ir elektrinė. Tačiau lygiems sklypams renkantis žoliapjovę apribojimų išvis nėra, ji gali būti kokia tik norite: pagal skonį, pagal kišenę, pagal poreikį.

Smulkūs įrankiai

Ne viską būtina pirkti susijusio su technika. Sode verta turėti ir nemažai paprastų sodo įrankių, kurie tikrai labai palengvintų visus šiuos esamus darbus, su kuriais galėtumėte daug lengviau darbuotis. Tai ir žirklės sodui, ir kauptukai, ir grėbliai, ir kt.

Stambi technika ūkiui

Pačios stambiausios ūkyje važinėjančios mašinos atrodo lyg keistus dantis turintys monstrai. Važinėdamos laukais jos ir sėja, ir akėja, ir aria, ir grėbia. Apatinė dalis, kuri atlieka tokią funkciją, visuomet kuo platesnė. Tiesiog, kad būtų galima kuo lengviau pasiekti kuo daugiau žemės ploto ir taip susitaupytų laikas. Tai labai didina žemės ūkio darbų efektyvumą.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>