Kaip išsirinkti auto nuomą vestuvėms

Nieko nestebina, kad vestuvių įkarščio metu automobilių nuoma Vilnius tampa populiari ir tarp savo šventę rengiančių jaunavedžių. Kaip išsirinkti tą transporto priemonę, kuri geriausiai tarnaus per vestuves, nenuvils ir džiugins?

Rinkitės nuomą savo mieste

Paslaugos VilniujeVisų pirma, reikėtų pažiūrėti, kokia yra ilgalaikė automobilių nuoma jūsų mieste, ar yra konkurencija, ar tik viena įmonė iš kurios galite nuomotis. Galbūt yra daugiau įmonių aplinkiniuose miestuose, jeigu gyvenate mažame miestelyje? Svarbu turėti iš ko rinktis, tačiau nuomotis kažką iš labai toli, tikrai nėra patartina.

Klauskite kainų ir rezervuokite iš anksto

Kuo anksčiau žinosite vestuvių datą, tuo geriau jums patiems. Taip, kaip verta iš anksto rezervuoti maisto ruošėjus vestuvėms, muzikantus, fotografus ir bažnyčią, taip lygiai kuo anksčiau reikia rezervuoti ir automobilius nuomai tiek Vilniuje, tiek bet kur kitur. Todėl kai tik sužinote vestuvių datą ir dalyvių skaičių, imkite dairytis šio malonumo įvairiose vietose. Kurgi iš tikrųjų galėtumėte rasti tą automobilių nuomą? Klauskite, kiek kainuotų jus dominantys variantai ir užsakykite juos iš anksto.

Rinkitės mašiną tik jauniesiems arba ir svečiams

Visada galima pasirinkti, ar tai būtų mašina tik jauniesiems, ar ji būtų ir svečiams. Jeigu rinksitės mašiną tik jauniesiems, galėsite lengviau tą padaryti. Mažiau ribos biudžetas, lengviau išsirinksite. Be to, galėsite aiškiau žinoti, ko iš tikro norite. Nereikės imti kažkokio varianto, kad būtų daug derančių tarpusavį mašinų, kas yra rečiau randama. Kita vertus, gal auto nuomos idėja jūsų akimis ir bus būtent tas vienodumas – kad visi būtų tokiose mašinose, kurios būtų vienodos.

Rinkitės norimo stiliaus mašinas

Taigi, prieisite klausimą – kokių mašinų toms vestuvėms reikia. O čia jau kiekvienos poros individualus reikalas. Vieni nori tik senovinių mašinų. Kiti galvoja apie baltas modernias mašinas. Dar kiti ima norėti mikro autobusiuko, kad taip būtų patogiau keliauti, arba talpaus limuzino. Tai parinksite pagal savo vestuvių stilių. Prisiminkite, svarbiausia, tai, ko norite jūs, o ne ką jums aplink sako kiti žmonės.

Su vairuotojais ar be jų

Verta apsvarstyti, kas gi vairuos tas išnuomotas mašinas. Ar galėsite tą padaryti patys? Ar visgi samdysite vairuotoją? Tai dalykai, kuriuos irgi gali suteikti kokybiška auto nuoma, tad nepergyvenkite, čia tikrai viskas bus gerai, kad ir kaip pasirinksite. Svarbu vėlgi sutilpti į savo biudžetą ir iš anksto rezervuoti.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>