Kaip tinkamai rūpintis nauju telefonu

Gera priemonė rūpintis savo išmaniuoju telefonu yra iPhone X/10 deklai. Tačiau tai – tikrai ne vienintelė priemonė, kuri leis geriau pasirūpinti jūsų turtu. Jeigu norite, kad viskas būtų tikrai gerai ir telefonas tarnautų ilgai ir laimingai, rūpintis reikės nuolat ir pasitelkiant įvairius skirtingus dalykus. Štai keletas svarbiausių rūpinimosi telefonu žingsnių.

Įsigykite dėklą

IPhoneTaigi, pirmiausia, dėklas. Įsivaizduokite, kad tai tas pats, kas spyna į butą. Jeigu turite butą, tai net nesvarstote, ar durys turi užsirakinti. Turi. Tai tiesiog būtinas priedas. Kaip ir telefono dėklas. Būtinai savo iPhone ar kitam telefonui nupirkite gerą dėklą. Jis turėtų būti pakankamai tvirtas ir su paminkštinimais, kad atlaikytų ir sušvelnintų smūgius. Taip pat yra svarbu, kad tas dėklas kažkiek saugotų ir nuo drėgmės. Tad tegul tai nebūna vilnonė močiutės megzta kojinė, o tegul tai būna, kad ir prabangi oda ar kažkas kito, galintis apsaugoti nuo skysčių. Galiausiai, tegul tas dėklas atitinka jūsų stiliaus ir skonio reikalavimus. Jeigu neturite tokių, dar geriau – galėsite paprastai ir lengvai tiesiog nusipirkti pigiau kainuojantį, ypatingų stiliaus požymių neturintį, bet funkcionalų dėklą.

Perskaitykite specifikacijas

Nusipirkus naują telefoną, tikrai pravartu yra paskaityti, ką apie jį sako gamintojas. Gal sužinosite ten tikrai naudingų dalykų, kurie išties jūsų daiktą išsaugos ilgam laikui? Pasistenkite, pabandykite, bus tik geriau.

Įsigykite ekrano apsaugą

Ekranas – svarbi telefono dalis. Tai ir vieta, kur viską matome, visas vaizdas, ir valdymo skydelis. Todėl reikia turėti švarų, nesubraižytą ir, jokiu būdu, nesuskaldytą apsaugą. Dėl to reikėtų įsigyti specialią apsauginę ekrano plėvelę, o dar geriau – ir specialų apsauginį stiklą. Tai tikrai bus tas dalykas, apie kurį sakysite, kad apsauga gėdos nedaro. Ypač, kai visi pažįstami liūdės dėl sudaužytų telefonų, na o jūs džiaugsitės, kad jūsiškis dar sveikas.

Netraukite jo per speigą lauke

Mūsų klimato žmonėms vertėtų žinoti, kad nei telefonų, nei kitų elektronikos prietaisų nereikėtų be reikalo nešti į skirtingas temperatūras. Mat būtent dėl temperatūrų skirtumų atsiranda kondensatas. O jis yra drėgmė, kuri gali susidaryti ir prietaiso viduriuose bei taip jį sugadinti.

Ištrinkite nereikalingas programėles, įrašykite geras

Skirkite dieną per mėnesį telefono priežiūrai ir prašluokite viską, kas jame nereikalinga. Ištrinkite nereikalingas programėles, juk jų buvimas lėtina telefono veikimo greitį. Taip pat gal paaiškės, kad metas įsirašyti kažką naujo?

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>