Kambario durų pasirinkimas: 6 esminės gairės

Namuose yra labai daug daiktų, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną. Tačiau dažniausiai net nejaučiame, kad jie yra naudojami. Vienas tokių yra kambario durys (įsigykite jas čia: https://www.kambariodurys.lt), kurios atlieka kur kas svarbesnė funkciją nei tik patalpų atskyrimas. Tuo pačiu juk tai ir namus, interjerą puošiantis akcentas, taip pat ir akustiniais niuansais pasižymintis daiktas.

Durys būstuiGeros kokybės kambario durys turi būti pasirenkamos įvertinus kelis svarbius aspektus. Pačius svarbiausius – aptarsime žemiau.

1. Pirmiausia, žinoma, stilius, kadangi kambario durys turi būti derinamos prie visų kitų kambaryje esančių akcentų. Net ir baltos grindjuostės, kurios šiuo metu perkamos dažniausiai, turi būti derinamos prie durų. Ne tik spalvine gama, tačiau ir medžiagos.

2. Taip pat siūlome plačiau domėtis medžiagomis iš kurių durys yra gaminamos. Šiuo metu bene labiausiai mėgstamos yra medinės, kadangi jos – labai tvirtos ir tuo pačiu puikiai atrodo. Taip pat geras pasirinkimas yra gaminamos iš plokštės. Galima rasti ir plastikines, tačiau jos dažniausiai atrodo gana pigiai ir tuo pačiu toli gražu ne tokios patvarios. Tiesa, tikrai ir yra pigesnės.

3. Judame toliau ir renkamės pagal matmenis. Jeigu reikia standarto – tokiu atveju galite džiaugtis plačia pasiūla, kadangi perkant internetu – galėsite patogiai palyginti galimybes. Tačiau tokiu atveju, kai reikalingos ne tokių dažnų matmenų durys – dažniausiai tenka užsakyti duris pagal individualius poreikius. Žinoma, tai nėra pigu, tačiau kartais – vienintelis pasirinkimas.

4. Renkantis duris taip pat siūlome plačiau domėtis ir gamintojais. Dažniausiai jie aptariami įvairiuose forumuose. Tikrai ne visada tai padeda susidaryti realią nuomonę, tačiau bent jau preliminarią – pavyks.

5. Šiuo metu dažnai pasirenkamos net ir kambario durys su spynomis. Tokiu atveju galėsite būti ramus, kad į konkretų kambarį nepateks tas, kas ir neturi patekti.

6. O gal Jums patinka durys su stiklais? Tai susiję ne tik su dizainu, tačiau ir kokybe. Jų pasiūla taip pat labai plati, tad rinkitės geriausias.

Tinkamos durys gali garantuoti, kad net Jūsų gyvenimo kokybė bus geresnė. Taigi, pirmiausia rinkitės kokybę, o tik tada estetiką. Pirkti internetu – verta, nes tai taupo laiką.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>