Vilniaus rajonai, į kuriuos visada verta investuoti

Nors pastaruoju metu nekilnojamojo turto Vilniuje rinkoje sulėtėjimas itin pastebimas, tačiau perkant tvariose vietose esančius būstus, pirkėjai niekada nepraloš. Pavyzdžiui, naujas butas Paupyje Vilniuje yra tas pasirinkimas, kuris būtent ir leidžia jaustis pasirinkt savimi, suprantant, kad viskas bus tikrai gerai. Kainos tokių būstų nekris, veikiausiai tik augs. Kokie yra tie rajonai, kuriuose galima pirkti būstą nesibijant, kad šias vietas kamuos kokie nors rinkos svyravimai?

Užupis ir Paupys

NT VilniusVisų pirma, Užupyje ir Paupyje yra labai geros sąlygos gyventi šeimoms. Čia gražu, arti Bernardinų sodas, čiurlena ir nuostabus upelis. Tai saugi ir gera vieta gyventi, taip pat kurti, užsiimti meninėmis veiklomis. Tačiau tai – ne vienintelė vieta, kur galima gyventi. Visgi perkant čia naujos statybos būstą tikrai tik išlošite, nes tokiose vietose viskas kur kas paprasčiau.

Senamiestis

Aišku, kad Vilniaus širdis yra senamiestis, ir būtent čia investuoti visada yra verta, čia viskas yra puiku. Tačiau žinoma reikia pasiruošti tam, kad gyvenimas bus šiek tiek apribotas. Jeigu norėsite kažką tvarkytis, statybas daryti, remontą – reikės derinti ne tik su kaimynais, bet ir su paveldosauga. Taip pat bus problemų su prisiparkavimu arba išvis negalėsite privažiuoti prie namų. Na ir galiausiai – teks gerai pasukti galvą, kaip judėti tuomet, kai miestą užplūs minios žmonių.

Žvėrynas

Tiems, kas atvyko iš mažesnių miestelių, Žvėrynas yra geriausia vieta gyventi. Juk būtent čia dar yra žaliųjų erdvių ir galima tikėtis kažkokio geresnio gyvenimo gamtoje. Čia yra daug gamtos, ir Vingio parkas, ir nuo puikaus reljefo atsiveriantys Neries krantai. Tačiau aišku reikia pasiruošti ir čia vyraujančiam kainų šokui. Juo labiau, kad daugiabučių čia beveik nėra, tad visi butai kainuoja daug daugiau, nes pati žemė yra labai brangi.

Antakalnio pradžia

Kitas pasirinkimas – tai Antakalnio pradžioje stovintys namai ir butai juose. Kas gi nenorėtų gyventi tokiose vietose? Verta pagalvoti apie tokio tipo gyvenimą ir nusipirkti būstą ten, nes ten jis tikrai neturėtų kažkada nuvertėti.

Kitoje upės pusėje – Žirmūnai

Šiek tiek tolstant nuo centro, tačiau sudarant sau galimybę bent kartais pervažiuoti ar pereiti tiltą – kitoje upės pusėje boluoja Žirmūnai su savo daugiabučiais ant kalvų. Čia taip pat smagu įsigyti nekilnojamąjį turtą ir per daug nebijoti, kad atpigs. Tolimesniems užmiesčio rajonams – miglota ateitis, nors ten ir vystoma daug NT projektų.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>