Kur pigiau gauti automobilio dalių

Lietuvoje mažai kas išgali pirkti naujas mašinas iš salonų ir važinėti tiesiog su tokiomis. Dėl to dažnai ieškome pigesnių, jau naudotų automobilių, labiausiai mėgstame parvežtus iš Vokietijos, kurie dažniausiai būna jau „truputįdaužti“, tačiau vis tiek dar neblogai važiuojantys, o jų pataisymui praverčia automobilių dalys pigiau. Tačiau net ir jau turint važiuojančią mašiną vis tiek kartais kas nors gali sugesti. Tada reikės pirkti dalį ir ją keisti. Kur gauti pigiau auto dalių?

Interneto parduotuvėje

Dalys pigiauPats geriausias būdas pirkti tokius specifinius dalykus, tai yra internetas. Pamirškime tuos laikus, kai susinervinus tenka eiti 6 ryto į „šrotą“ ir ten su neaiškiais bičais derėtis dėl dalies. Jums nelabai norisi tikėtis jų pasaka, kad jie rado dalį prie kelio, ir ji visiškai nauja, bet tos dalies labai reikia… Geriausia dabar yra nueiti į internetą, pasižiūrėti, kokios tos dalies jums reikia (geriausia prieš tai turėti savo dalies pavyzdį ir palyginti su jau pateikiamomis dalimis), išsirinkti ir užsisakyti. Gausite naują ar dėvėtą, kaip pageidausite. Aišku, ir kainos skirsis, bet naują visada geriau pirkti, jeigu nenorite antrą kartą lipti ant tų pačių gedimų grėblio. Tiesa, svarbu žiūrėti, kokiam modeliui perkate, o ne tik išleidimo metus. Kartais tas pats gamintojas per metus paleidžia net kelis panašius, bet skirtingus modelius, todėl svarbu pasistengti tinkamai pasirinkti ir neapsigauti.

Sekti nuolaidas

Kitas patarimas – labai atidžiai sekti nuolaidas interneto parduotuvėse. Jeigu jau nujaučiate, kad gal visai greitu metu teks taisyti mašiną, keisti kažkokią dalį, tai žiūrėkite į nuolaidas, ir gal iš anksto nusipirksite tas dalis su akcija pigiau. Parduotuvėms kartais reikia pratuštinti sandėlius ir likučius jos atiduoda pigiau.

Turint „atsarginę“ mašiną dalims

Keistas pasirinkimas, bet galite tiesiog turėti kieme dar vieną tokią pusiau išardytą mašiną, reikalingą dalims. Deja, normaliai žmonės tokių užsiėmimų neturi, tačiau jeigu patys taiso mašinas, verčiasi auto verslu, galimas toks variantas.

Nepirkite turguje

Neverta pirkti dalių turguje, nes jos, visų pirma, gali būti vogtos. Geriau net negalvoti, kaip ir iš ko, kokiais būdais jos bus pavogtos, nes tai siaubinga. Tačiau jums reikėtų gerai įvertinti ir tas visas rizikas, kad jūsų pardavėjas gal pasipustys kulnus vos gavęs pinigus. Neturėsite jokių garantijų, gal būsite apgauti. Galiausiai, teks fiziškai vaikščioti po turgų ir ieškoti dalies.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>