Apie skirtingas šviestuvų kategorijas

Pasidairę, kokie pardavinėjami šviestuvai Dubingiuose, elektroninėje parduotuvėje, netrukus pripažinsite, kad šviestuvų gali būti skirtingų tipų. Kad būtų patogiau, jie skirstomi, kaip žemiau išvardinta.

Lubiniai šviestuvai

DubingiaiSeniau tokius vadindavome „liustrais“, jeigu šviestuvas turėdavo daugiau nei vieną lemputę. Dabar tiesiog visi, kurie nuo lubų kabinami šviestuvai, vadinami lubiniais. Ar tai būtų keleto lempučių rinkinys – sietynas, ar tai būtų vos viena lemputė, taip prisukta, kad galėtų būti visada nukreipiama norima kryptimi ir tiesiog virstų patogiu akcentiniu šviestuvu. Be to, lubiniai šviestuvai gali turėti labai skirtingas charakteristikas. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų galbūt bus nuleidžiami žemai, apšviečiantys virtuvės darbo stalą. O gal tai bus šviestuvai, kurie atliks visai kitą funkciją: nuleisti jie sukurs jaukiausią atmosferą restorane prie staliuko. Tokie šviestuvai tvirtinami dar prieš darant apdailą, kad visiškai nesimatytų laidų, arba specialiai tam sukuriant lizdus. Kitais atvejais, gali būti tvirtinami jau ant lubų, jeigu prieš tai nebuvo padaryta elektros įvado, mat laidai tuomet taip pat eis ir jungsis. Kaip matysite, šviestuvai Dubingiuose tikrai siūlo platų pasirinkimą, išsirinksite savo namų erdvėms.

Sieniniai šviestuvai

Tai tiesiog prie sienos pritvirtinami šviestuvai, visada turintys tą pačią funkciją – šviesti ir apšviesti. Patogu pasikabinti virš galvos, kur dedate ją, virš lovos. Tuomet skaitant knygą, galima nukreipti šviesą ir paskui ją išjungti, net nepakilus iš lovos. Sieniniai šviestuvai praverčia specifinėse erdvėse, kur reikia papildomo apšvietimo (vonioje, virtuvėje, koridoriuje ir kt.).

Toršerai ir toršerų gaubtai

Dar vienas įdomus dalykas – tai toršerai. Tai turbūt puošniausi namų šviestuvai, tačiau drauge gali virsti ir tikrai gremėzdais, blogai veikiančiais aplinką. Jeigu nieko nesuprantate apie interjerą, ne vietoje pastatę toršerą, sukursite tikrą gremėzdą, ne kuriantį šviesą, o galbūt ją naikinantį. Tad pastatomus toršerus reikia mokėti pasirinkti. Kaip ir jų gaubtus. O pastarųjų netgi galima gauti atskirai. Galite turėti vieną toršerą ir net kelis gaubtus, ir tai leis namus padaryti tikrai labai jaukiais, gražiais, maloniais. Rekomenduojama ne tik pirkti iš gerų gamintojų ar pardavėjų, bet ir pagalvoti, kaip viskas turėtų atrodyti.

Staliniai šviestuvai

Tai vadinamojo „darbo stalo“ šviestuvai, kurie reikalingi tiesiog sėdint prie darbo stalo, norint apsišviest sau knygą, popierius, įvairius dokumentus, ir tai tikrai naudingi dalykai. Juos galima rinktis kiekvienam pagal kainą, pagal funkciją, išvaizdą, o rinktis tikrai yra iš ko.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>