Kodėl remontuojame automobilių stiklus ir stabdome įtrūkimus?

Kiekvienas vairuotojas supranta, kaip svarbu rūpintis tinkama transporto priemonės eksploatacija. Itin svarbus patogaus ir saugaus vairavimo rodiklis – tvarkingas priekinis automobilio stiklas. Jei ant šio pastebime įdaužą ar įtrūkimą, nieko nelaukiame ir remontuojame automobilių stiklus, prašydami profesionalių meistrų pagalbos. Vis dėlto, kartais nutinka taip, kad manome, jog nedidelis stiklo pažeidimas neturės jokios reikšmės stiklo kokybei, todėl jį ignoruojame. Toks elgesys gali sukelti kur kas daugiau sunkumų, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – netvarkomas įtrūkimas gali plėstis ar net tapti stiklo keitimo priežastimi.

Kodėl nevertėtų atidėlioti remonto darbų?

Stiklų remontasAutomobilio stiklų remontas reikalingas dėl to, kad greitai ir nebrangiai būtų sugrąžintas pirminis stiklo tvirtumas. Netvarkomos įdaužos ne tik keičia stiklo kokybę, bet ir kelia grėsmę vairuotojo saugumui. Galiausiai, tam tikrais atvejais įtrūkimas gali nukreipti vairuotojo dėmesį arba trukdyti matomumui, kas apsunkina koncentraciją ir gali tapti eismo įvykio priežastimi. Remontuoti stiklus svarbu ir dėl to, kad net ir nedidelis įtrūkimas gali būti veikiamas įvairių aplinkos veiksnių, todėl ims plėstis – tokį pažeidimą gerokai sunkiau sutvarkyti, o kartais ir išvis neįmanoma. Kitaip sakant, įdauža, į kurią patenka purvo, dulkių ar vandens, bus kur kas ilgiau remontuojama, pareikalaus didesnių investicijų arba skubaus stiklo keitimo.

Svarbiausia – skubi reakcija ir profesionalių meistrų pagalba

Kad išvengtumėte brangių ir ilgų procedūrų, turite reaguoti iškart, pastebėję pirmuosius stiklo pažeidimus. Kad išvengtumėte tolimesnio stiklo skilimo, pažeistą vietą užklijuokite izoliacine juosta. Neplaukite automobilio ir stenkitės jį apsaugoti nuo lietaus. Neatidėliokite remonto darbų ir automobilį parodykite profesionalams. Be to, turėtumėte žinoti, kad stiklo remonto kokybė priklauso ne tik nuo naudojamų medžiagų, bet ir nuo meistrų patirties bei žinių. Jūsų lūkesčius atitiks profesionalios automobilių stiklų dirbtuvės, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas darbų kokybei ir orientuojamasi į kliento gerovę (dalis neprofesionaliai dirbančių servisų gali siūlyti brangias stiklo keitimo procedūras, kuomet galima atlikti nesudėtingą ir nebrangų remontą). Jei stiklo pažeidimas nėra didelis, jis sutvarkomas greičiau nei per pusvalandį. Didesnės įdaužos gali pareikalauti vienos-dviejų valandų. Tiesa, jei nesirūpinote automobilio stiklu, jei jis išvagotas nelygumų ir duobių, stiklą gali tekti keisti nauju. Primename, kad atlikus remonto darbus, automobilį galima naudoti iš karto.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>