Nekilnojamas turtas Palangoje skatina kraustytis į pajūrį

NT PalangojeAukštos kokybės, stilingi ir praktiški namai pajūryje vilioja pirkėjus unikalia gyvenamąja atmosfera, ramybe ir pavydėtinu komfortu. Nekilnojamas turtas Palangoje sulaukia vis daugiau dėmesio tiek iš nuolatinės gyvenamosios vietos, tiek iš būsto atostogoms ieškančių klientų. NT brokeriai pastebi, kad minėtasis tikslas siejamas su skirtingais reikalavimais. Atostogų būstas paprastai nėra didelis, pasižymi praktišku išplanavimu ir jaukia gyvenamąja aplinka. Nuolatiniam būstui keliami aukštesni kokybės reikalavimai, griežtai vertinami NT projekto vystytojai, atsižvelgiama į statybines medžiagas. Labai svarbu vaidmenį atlieka tiek kaimynystė, tiek gyvenamoji aplinka ir susisiekimas su miestu.

Kas lemia būsto pajūryje populiarumą?

Besikeičiančios gyvenimo sąlygos skatina pirkėjus atsiriboti nuo miesto šurmulio, nuolatinio skubėjimo ir triukšmo. Dėl šios priežasties jau kelerius metus auga užmiestyje esančių nuosavų namų poreikis. Nors didmiesčiuose esantys būstai vis dar yra pagrindinis NT rinkos rodiklis, vis dėlto pirkėjai vertina galimybę kraustytis kiek tolėliau nuo didžiųjų centrų ir mėgautis ramybe, tyla ir komfortu. Minėtosios sąlygos lemia ir būsto pajūryje paklausą. Gyvenimas pušynų apsuptyje, šalia ošiančios jūros leidžia pamiršti kasdienius rūpesčius, mėgautis jaukia ramybe ir maloniu laisvalaikiu su šeima ir draugais.

Kokius reikalavimus kelia pirkėjai?

Brokeriai pastebi, kad Palangoje auga tiek butų, tiek nuosavų namų poreikis. Priklausomai nuo finansinių galimybių, šeimos dydžio ir individualių poreikių pirkėjams siūloma kraustytis tiek į jaukius naujos statybos daugiabučių rajonus, tiek į nuosavų namų kvartalus. Šiuolaikiniai projektai orientuoti į griežtėjančius pirkėjų poreikius, todėl NT vystytojai siūlo funkcionaliai išplanuotus, patogius, kokybiškų statybinių medžiagų namus, kuriuose jausitės patogiai ir saugiai. Gyvenamųjų namų kompleksai paprastai įrengti kiek atokiau nuo didžiųjų miesto gatvių, kad galėtumėte mėgautis ramybe ir tyla. Patogus susisiekimas su svarbiausiais miesto objektais užtikrins patogias kasdienio komforto sąlygas, leis greitai pasiekti prekybos centrus, parduotuves, mokyklas, vaikų darželius. Daugelis naujųjų namų ir daugiabučių kompleksų turi vidinius kiemus, kuriuose įrengtos lavinamosios vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio erdvės, pasivaikščiojimų takai ir dviračių takeliai. Siekiant suteikti daugiau saugumo, daugelis daugiabučių turi modernias vaizdo stebėjimo sistemas, rakinamas laiptines, šalia namų esančias automobilių stovėjimo aikšteles.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>