Keisti dalykai, kurie lieka atiduotose mašinose

Labai dažnai automobiliu supirkimas vyksta tuomet, kai automobilio savininkai būna tam nepasiruošę. Pavyzdžiui, po avarijos, incidento, pasibaigus technikinei. Kaip bebūtų, tai būna jau naudotas automobilis. O naudotuose automobiliuose, nori nenori, lieka įkalčiai to anksčiau būto gyvenimo. Pasmalsaukime, kokie daiktai dažniausiai lieka supirktuose automobiliuose.

Kada žmonės atiduoda automobilius supirkimui

Nauji automobiliaiKaip jau minėjome, automobiliu supirkimas vyksta įvairiu metu. https://www.supirkimas.eu galima rasti tokių paslaugų. Jeigu žmonės būna iš anksto planavę tą supirkimą, tai lieka tik keli daiktai, kurie bus išvardinti žemiau. Tačiau, kuomet auto supirkimas išvis neplanuota – galima rasti visko. Naudotų buteliukų, servetėlių, vienkartinių įrankių. Kartais žmonės nespėja paimti ir vaistinėlės ar kito panašaus turto. Taip pat galima būna rasti ir tokių dalykų kaip vaikų žaislų, auto kėdutes, primėtytų drabužių ir kitų niekučių. Visais atvejais žmonės atiduoda automobilius supirkti taip neparuoštus tik dėl to, kad nesusimąsto, kad kažkam dar reikės rinkti jų daiktus. Nelabai pasitaiko, kad auto supirkime būtų palikta iš tiesų vertingų daiktų, taigi, dauguma jų būna išmetami. Nors jie galbūt buvo asmeniškai vertingi tam asmeniui, kuris atidavė automobilį.

Kvapukai

Standartinis daikčiukas, kurį visada palieka žmonės – tai pakabinti kvapukai. Yra priežasčių, kodėl žmonės nori pakvėpinti mašiną. Naudojamas kuras išmeta nemalonų kvapą, tačiau salone pakabinus kokį nors kvapuką, tas kvapas gali gerokai pagerėti ir tapti apskritai labai malonus. Klasikinis automobilio pakvėpinimo būdas – eglutė. Dar kartais kabo eterinio aliejaus buteliukas. Aliejus yra labai skvarbus skystis, taigi, jis lengvai prateka ir garuoja per medinį kamštelį ir dėl to užkimštas eterinio aliejaus buteliukas automobilyje skleidžia nestiprų skanų kvapą.

Talismanai

Norėdami sėkmės, siekdami tikėti gerais dalykais, žmonės pasikabina prie veidrodėlio dalykus, kurie jiems kažką leidžia. Tai religiniai simboliai: rožančius, kryželis, medalikėlis. Kiti kabina kažkokius pakabukus ar daiktus, kuriuos dovanojo brangūs žmonės. Talismanu gali tapti net ir eglės kankorėžis ar ąžuolo gilė. Tai simbolinis daiktas, kuriuos visgi žmonės kartais palieka senuose automobiliuose.

Popieriniai žemėlapiai

Deja, kartais žmonės pamiršta savo popierinius žemėlapius bardačiokyje. Juos turi kažkada nusipirkę, bet nenaudoję. Jie ten būna atsargai – jeigu dingtų internetas. Bet galiausiai dingsta mašina, o žmonės net nepasigenda to, ką dabar turi virtualioje realybėj…

Viskas visiems gyvenimo atvejams bardačioke

Muzikos kompaktinės plokštelės – tai dar vienas dalykas, kuris kartais aptinkamas mašinos bardačioke. Taip pat ten galima rasti pačių įvairiausių daiktų.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Tai kai tvarkiaus variklį repcar.lt tai ne aš radau, bet meistrai irgi buvo radę kažkokių afrikos dainų cd diskų, tai ankstesnis savininkas idomu muzikos skoni turejo :D

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>