Kaip rasti gerą renginių vedėją

Renginiai LietuvojeVasarą ieškant vedėjų tikrai reikia paskubėti, kadangi renginiu vedejai Klaipedoje ir kituose miestuose būna tiesiog išgraibstomi. Juk vasara ir pavasaris yra palankiausias laikas organizuoti asmenines šventes. Tačiau, jeigu viską darysite gerai, gerą renginių vedėją jums vis tiek pavyks rasti.

Ieškokite iš anksto

Taigi, jeigu planuojate vestuves, renginį, gimtadienį, tam tikrus dalykus imkite organizuoti, vos tik suprasite, kad jums reikia šio vedėjo. Tarkime, jums reikia renginio vedėjo po mėnesio – jau šiandien imkite ieškoti jo ir susiraskite. Jeigu žinote, kad reikės vedėjo negreit, rugpjūtį, jūs taip pat jau dabar turėtumėte jį rezervuoti. Kadangi, kas pirmesnis, tas greitesnis, tas gauna tai, ko negauna kiti.

Numatykite biudžetą

Iš karto, prieš imdami derintis su vedėjais, numatykite, kiek pinigų skirsite vedėjo reikalui. Nepagailėkite jų, kadangi tai bus paslauga, už kurią verta mokėti. Vedėjas bet kokias renginio metu kilusias problemas svečių akyse pateiks kaip gerą dalyką. Jis garantuos, kad viskas vyktų sklandžiai, kad būtų puiki atmosfera ir visi šventę prisimintų gražiuoju. Jis yra būtinas, kaip koks cementas, statant plytų sieną ir esant poreikiui jas sulipinti. Tad net negalvokite, kad šioje vietoje pataupysite. Jau geriau mišrainės mažiau šventei užsakykite. Arba alkoholio mažiau, nes geras vedėjas garantuos gerą nuotaiką ir be degtinės.

Kur geriausia ieškoti

Ieškokite vedėjo, kuris jums atrodytų tinkamas jūsų šventei. Jeigu organizuojate verslo konferenciją, tai ieškokite tokio, kuris ir pasireiškia dažnai būtent tame lauke. Jeigu reikia pravesti vestuves – vėlgi imkite tokį, kuris būtent šioje srityje specializuojasi. Yra daug sričių, kur renginių vedėjai dirba. Jų gali būti santūrių, elegantiškų, užsienietiškų, humoristų, tinkančių kaimo šventėms ir pan. Žinokite, kokio vedėjo norite ir būtent tokio ir ieškokite. Vedėjas yra žmogus, jis jums netaps kažkuo kitu, jeigu staiga užsinorėsite. Nusisamdę linksmuolį humoristą nepriversite jo verslo konferencijos vesti kaip santūrų manekeną. Turite žinoti, ką renkatės.

Ar vedėjas praves renginį tinkamai, priklausys ir nuo jūsų

Tam, kad vedėjas tikrai viską padarytų, kaip norite, turite iš anksto su juo viską aptarti. Tai reiškia – iš anksto jam paduoti scenarijų, pasakyti savo lūkesčius. Reikia ne tik pasakyti, kas jums patinka ir ko norite, bet ir kas jums nepatinka, ir ko nenorite. Tad tai, kokią šventę turėsite ir kaip ją praves vedėjas, iš tiesų priklausys ir nuo jūsų pačių komunikavimo su vedėju.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>