Erdvus ar kompaktiškas butas? Išsirinkite.

Jeigu važiuojate pro Naujamiesty, tikrai pastebite, kad naujos statybos butai Vilniuje ir daugiabučiai dygsta kaip ant mielių. Naujamiestis – neseniai atrastas bei įvertintas rajonas, kuriame puiku, patogu gyventi, kuriame galite gyventi ir jūs, jeigu tik to norite. Tačiau dažnam, ieškančiam sau naujo nekilnojamojo turto, kyla klausimas, ar geriau erdvūs butai Vilniuje ir didžiausia galima būsto paskola, ar verčiau rinktis mažesnį pagal esamas pajamas? Šis klausimas tikrai aplanko kiekvieną, perkantį butą, nes tiek vienam, tiek su šeima gyvenant gali tikti ir mažesnis, ir didesnis butas. Kokie yra mažo naujo buto Naujamiestyje privalumai, ir kokie – didesnio?

Mažo buto smagumas

Butai VilniujeKažkoks senovinis klišinis modelis mums į pasąmonę intensyviai sriegia mintį, jog mažas butas bus toks, kuriame mes tiesiog nieku gyvu negalėsime gyventi, ir kad jis rodys mūsų nesugebėjimą „užgyventi“ geresnės gyvenamosios erdvės. Tačiau stereotipai tegul lieka stereotipais. Juk iš tiesų kiekvienas mes patys pasirenkame, kas kam aktualiau. Ir šventa tiesa, kad nebūtinai užmiestyje namą pasistatęs žmogus turi brangesnį turtą nei tas, kuris valdo 25 kvadratinių metrų naują butą Naujamiestyje, naujos statybos daugiabutyje. Mat buto lokacija visuomet yra labai svarbus reikalavimas, vertinant kainą. O Naujamiestis, galima teigti, dabar yra kaip naujasis Senamiestis. Nusipirk butą Naujamiestyje, ir tau niekada nereikės liūdėti, kad turi ilgai važiuoti iš rajono į centrą, nes tu jau tiesiog gyvensi centre.

Šiuolaikiniai dizaineriai vis dažniau kreipia dėmesį būtent į tai, kad būtų kuriami baldai ir interjero sprendimai visiškai mažiems butams. Mat globalizacijai didėjant miestai talpina vis daugiau gyventojų. Ir mažesni butai tampa normaliu sprendimu, norint žmonėms užtikrinti galimybę gyventi ten, kur jie nori – mieste ar net jo centre. Taigi, mažo buto interjere atsiranda vis daugiau multifunkcinių baldų, pertvarų, kitokių sprendimų.

Didelio buto erdvė

Tuo tarpu erdvūs būstai visada išlieka svajone žmonių, tačiau, jeigu galite nusipirkti tik erdvų butą už 25 km nuo centro, kuris būtų labai didelis, tai ar ne geriau ieškoti mažesnio, bet toje vietoje, kurioje realiai ir galėsite gyventi? Na o tiems, kam finansai nesudaro visiškai jokių problemų, žinoma, galima džiaugtis erdvaus ir gražaus buto turėjimu pačiame centre, tuomet Naujamiestis galimai vis tiek išliktų geriausiu pasirinkimu, nes čia tiesiog labai daug dalykų yra pritaikyta kiekvieno protingo ir šiuolaikiško vilniečio gyvenimui.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>