Miegamojo tendencijos 2016 (I dalis)

Kokie miegamojo baldai šiuo metu yra madingi? Ką rinktis, kai viskas taip gražu, kai kiekvieno gero baldų salono produktų katalogas pilnas nuostabių baldų ir interjero detalių? Verta įsiklausyti į dizainerių pastabas ir rekomendacijas, nurodančias, kas yra madinga dabar. Jeigu rinksitės madingiausius dalykus, jie ilgiau išliks jums patrauklūs. Mat tai, kas madinga dabar, dar keletą metų bus vaizduojama reklamose, matysite tai gražiose stilingose vietose ir jums nereikės pavydėti, kad jūsų miegamojo baldai atgyvenę. Tad tegul produktų katalogas jums tarnauja kaip terpė, iš kurios sužvejosite tik pačias stilingiausias žuveles. O vedliu lai būna šios mados tendencijos, padedančios apsispręsti, kokį madingą miegamąjį verta sukurti.

Skandinaviškas jausmas

Domus galerijos pasiūlymaiViena iš 2016 – ųjų metų miegamojo interjero tendencijų sutampa su jau keletą metų mūsų kraštuose pasirodžiusmada. Skandinaviškas interjeras reiškia labai daug didelių langų, vitrinos tipo sienų, per kurias patenka daug šviesos. Dekoratyvumo nereikia daug, ne per daugiausiai žvilgsnį kabinančių dekoracijų. Daugiau juostų tipo ornamentų, tiek ant miegamojo baldų, tiek ant ant sienų, kilimų, grindų. Skandinaviškas dizainas siūlo minimalizmą, santūrumą, o kartu patogaus, erdvaus, prabangaus būsto jausmą. Neįsivaizduojame tokio dizaino miegamojo, kuriame nebūtų baltų, pilkų, juodų detalių ir ko nors iš medžio.

Integruota mediena

Būtent apie medį verta kalbėti daugiau, kai išskiriamos šių metų interjero tendencijos miegamajame. Mat labai madingi mediniai baldai, kurie integruojasi tam tikrose nišose. Tarkime, lentynos, padarytos tiesiog iš lentų, susuktų į nišos kraštus. Taip pat madinga viena siena iš medžio, tačiau ji neturi būti kruopščiai išdailinta. Madingas netašytas, per daug neapdirbtas medis.

Madingas galvūgalis

Reikia paminėti, kad taip pat šiais metais labai madingas ir toks galvūgalis, kurį galima laikyti tikru sosto atlošu. Tad jeigu dabar renkatės dvigulę lovą magamajam, tuomet nedvejodami žvelkite ne į kuklias loveles, bet į tokias, kurios turi tikrai rimtą galvūgalį. Jeigu matėte barokinius filmus, žinote, kaip atrodo prabangios lordų ir markizių lovos, su baldakimais, papuošalais ir kitokiais dalykais, kurie tiesiog nuostabiai išgražina baldą ir kambarį. Tad kažko tokio jums reikėtų ieškoti ir renkantis lovą. Tik nepersistenkite, nereikia, kad miegamojo baldai būtų kaip iš Valdovų Rūmų ekspozicijos. Tereikia vienos barokinės detalės, ir tai geriausia bus ta lovos atkaltė, į kurią jūs remiatės, kai atsisėdate tokioje lovoje. O sėdėti joje, skaityti knygą, labai smagu.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>