Gėlės – geriausia dovana žiemą

Tiek vasarą, tiek žiemą, geles internetu yra lengvai įsigyjama dovana, kuri pradžiugins tuos, kuriuos sveikinsite, ir kam tai įteiksite. Tačiau reikėtų pasakyti, kad vasarą ir taip aplink mus yra marga, o štai žiemą spalvų norisi dar labiau negu bet kada. Taigi, kuo ypatingas gėlių dovanojimas žiemos metu?

Žiemą pasiilgstame gamtos ir spalvų

Naujos gėlėsDabar žiemą geliu dezutes galima lengvai įsigyti ir padovanoti, o seniau tai būdavo nelabai įmanoma, kai nebuvo pakankamo importo. Tad žiemą, kada viskas balta, apsnigta ir tarsi apmirę, galime save nudžiuginti pačiomis ryškiausiomis spalvomis – tikrąja gyvybe. Juk jeigu tuo metu yra koks sausio ar vasario mėnuo, jūs jau esate atšventę visas žiemos šventes ir laukiate nebent pavasario, tačiau dar laukti bus ko ilgą laiką. Todėl belieka kentėti ir svajoti, kaip greičiau prasukti laiką iki pavasario. O kas pavasarį mus labiausiai džiugina? Gėlės. Visų ryškių spalvų, pražystančios po to nuomario. Gėlės yra tai, ko mums labiausiai norisi, ko labiausiai reikia. Dabar turime nuostabias galimybes žiemos įšalo metu gauti pačių gležniausių pavasario gėlių.

Gėlių galima įsigyti lengvai

Kaip įsigyti norimų gėlių žiemą? Viskas labai paprasta šiais laikais. Patiems keliauti į Naująją Zelandiją tikrai nereikės – gėlės atkeliaus pas jus. Visų pirma, galite tiesiog užsisakyti gėlių internetu. O jeigu norisi daugiau pasižvalgyti, gyvai apžiūrėti – užsukti į patikusį gėlių saloną ir ten pasidairyti į tas gėles.

Kokias gėles dovanoti žiemą

Galima visada rinktis tokius konservatyvius sprendimus kaip rožės, tačiau žiemą itin norisi gyvybės ir spalvų. Tos sąsajos su tikruoju pavasariu. Todėl jeigu gėlių salonas turi tokių gėlių kaip narcizai, tulpės, turi šviesių kone salotinių lapelių, žydinčių sakurų, broliukų, ir kitų pavasariu dvelkiančių augalų – būtent juos ir galite dovanoti. Nors ir yra madoje tam tikri sezoniniai rinkiniai, „žiemos gėlės“ žiemą, rudeninės puokštės rudenį – bet būtent šie ryškiaspalviai augalai bus tikrieji pavasario šaukliai, kurie leis be galo pasimėgauti artėjančiu pavasariu. Kad ir kaip sunku jo būna sulaukti, jis juk vis tiek ateina.

Kokiomis progomis ir kam

Galbūt paskutinis klausimas, kuris kils, tai kada ir ką sveikinti su tomis gėlėmis, kam jas dovanoti? O atsakymas paprastas – tiems ir toms, kas jums rūpi. Tą jūs geriausiai žinote, ką mylite, su kuo bendraujate, kam jaučiate simpatiją, ir kada kokia su tuo žmogumi susijusi proga ateis.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Vilte

    Santykius nuzudo kai geles pradedamos dovanoti tik per sventes, todel, kad reikia, atnesus susiraukusiu veidu ir pasakant cia tau, su ta ir ta proga. Kodel is pradziu kiekvienas padovanotas rozes ziedelis dziugindavo, o po keleto bendro gyvenimo metu girdime – ai, tai atnes per gimtadieni raudonu roziu ir viskas. Arba visus metus jokio demesio, o per ta pati gimtadieni didziausia puokste, atseit uz visus metus. Taip, ji labai grazi, bet kiekvienas ziedelis kas savaite dziugintu nepalyginamai labiau

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>