Savitarnos skalbykla ir šiandieninės jos galimybės

Būkite atviri – skalbimas – tikrai ne pati mėgstamiausia jūsų veikla. Nuolatinis skalbimo mašinos ūžesys, sena ir sunkiai veikianti buitinė technika nuomojamame bute, baimė, kad jūsų skalbyklė neturi pakankamai funkcijų ir gali sugadinti pačius mėgstamiausius drabužius… O gal užteks to vargo? Visam tam galą padaryti gali itin puiki paslauga – savitarnos skalbykla. Dabartinės jos galimybės neribotos, tad pamirškite savo vargus ir drabužius skalbkite patogiai bei stilingai.

Skalbykla VilniujeKadangi labai didelė didmiesčių gyventojų dalis neturi savo nuosavo būsto ir mėgsta keisti gyvenamąją vietą – jie nuomojasi. Dažnai nuomojamame bute įrengta buitinė technika pasenusi arba nupirkta pati pigiausia. Ką tai reiškia? Kad naudodami šiuos prietaisus rizikuojate savo drabužiais ir jų gera būkle. Juk nesinorėtų sugadinti naujos palaidinės, dėl kurios teko nemenkai paploninti piniginę… Tad jei ieškote išeities – raskite artimiausiai esančią savitarnos skalbykla ir tapkite jos lankytojais.

Kadangi šio amžiaus žmonės žengia koja kojon su technologijomis, jiems tikrai patiks galimybė savo skalbimus valdyti išmaniąja programėle. Taip, išgirdote teisingai. Įsirašote programėlę, nusistatote reikiamą skalbimo mašiną, jos veikimo tipą, sumokate pinigus ir galite drąsiai nešti savo skalbinius į savitarnos skalbyklą. Jei žinote, kad šiam darbui laisvo laiko turėsite, tarkim, penktadienio vakarą, galite rezervuoti skalbimo mašiną ir nesijaudinti, jog ji bus užimta. Beje, kol vyks visas procesas, galėsite palikti savitarnos skalbykla ir eiti pasivaikščioti ar veikti kažką svarbaus, todėl sutaupysite laiko.

Dar viena be galo patogi paslauga, kurią siūlo savitarnos skalbyklos – „Priduok-pasiimk“. Savo skalbinius galite palikti rakinamoje spintelėje ir ne vėliau nei po 2 dienų pasiimti švarut švarutėlius bei išlygintus. Tai taip greita ir patogu, kad, rodos, nė nebeverta drabužių skalbti namuose. Pagalvokite, kiek laiko sugaištate skalbimui, ir kiek pastangų reikia įdėti, kad iki pat mažiausių kampelių ir lopinėlių išlygintumėte drabužius. Jei nesate namų šeimininkai, retai būnate namuose ir nenorite savęs apkrauti buitimi, savitarnos skalbykla tarnaus kaip geriausias jūsų drabužių draugas ir švaros palaikytojas.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>