Santechnikų paslaugos savaitgaliais

Nors dažnai galima išgirsti, kad naujosios technologijos vis sparčiau pakeičia darbuotojus, tačiau galime būti tikri, jog vis dėlto yra specialybių, kurios tikriausiai taip ir liks žmogaus rankų darbo ir nepriliestos technologijų. Viena iš jų tai – santechnikas. Tai yra būtinoji specialybė, kurios prieinamumą šiandien nutarėme apžvelgti. Remdamiesi paieškos sistemų rezultatais įvedus raktažodžį „santechnikas Kaune“ ar analogiškai pakeitę miesto pavadinimą į kitą priėjome įdomių išvadų.

Savaitgalio iššūkiai

Santechnikas KaunePriešingai nei anksčiau, šiandien žmonės nebėra linkę pasitikėti tų darbuotojų kompetencija, kurie neatstovauja jokiai įmonei. Todėl visų pirmiausia atsitikus nelaimei – užsikimšus kanalizacijai ar ištikus kitokioms bėdoms, jie visų pirmiausia ieško įvairių įmonių paslaugų. Deja, niekada negalime numatyti kada gali užklupti tokios problemos, todėl tyrimui nusprendėme pasirinkti būtent santechnikų prienamumą savaitgaliais.

Pasirinkome du didžiausius Lietuvos miestus – Vilnių ir Kauną ir į paieškos susitemą įvedus „santechnikas Kaune“ arba „santechnikas Vilniuje“ neradome nė vienos santechnikų įmonės, kuri iš tiesų būtų pasiryžusi savaitgalį atvažiuoti ir padėti žmonėms. Be abejo, nemažai jų savo internetinėse svetainėse nurodė darbo laiką ir savaitgaliais, tačiau susisiekti su jais net nepavyko. „Mano būstas“ atsisakė pagelbėti, mat jie teikia paslaugas tik įmonėms. Tad kilo klausimas, ką daryti žmogui, kuris negali laukti dviejų parų? Juk toks užsikimšusi kanalizacija turi būti sutvarkyta „čia ir dabar“.

Dar kartą į paieškos sistemą suvedę „santechnikas Kaune“ pradėjome ieškoti individualiai dirbančių žmonių. Ir čia atradome palengvėjimą, nes radome ne vieną skelbimą, kai darbo laikas yra ir savaitgaliais. Žinoma, individualiai dirbantys žmonės neturi savo akį traukiančių ir pasitikėjimą keliančių internetinių svetainių, tačiau privertėme save nustumti visus stereotipus į šalį ir puolėme į platų pasirinkimą žmonių, galinčių mums padėti. Laimei, visi jie atsiliepė ir neteko nusivilti išgirstant „savaitgalį nedirbame“. Individualiai dirbantiems santechnikams, pasirodo, savaitgaliai – pats darbymetis, todėl pirmuoju skambučiu pagalbos nesulaukėme ne dėl to, jog žmogus nedirba, o dėl to, kad jau turi nemažai užsakymų ir galėtų atvykti nebent vėlai vakare, todėl bandėme ieškoti kito varianto. Antru skambučiu susisiekėme su puikiais santechnikais, kurie sakė galintys atvykti 30min bėgyje.

Tyrimas parodė, jog vis dėlto šiandien, kaip ir seniau, žmogaus santykis su žmogumi visada yra sklandesnis ir be įpareigojimų, tad nereikėtų aklai tikėti vyraujančiais stereotipais.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>