Langų montavimo kokybės svarba

LangaiPlastikiniai langai, įstiklinti balkonai, stiklinės varstomos durys – tai dvidešimt pirmojo amžiaus interjero mados tendencijos, kurios namams atveria didesnį vaizdą, suteikia daugiau šviesos ir šilumos. Tai brangi investiciją į komfortą, tačiau jis priklauso ne tik nuo pačių langų, tačiau ir nuo specialistų, kurie juos jums įdeda. Todėl jei paklaustumėte ką rinktumėmės mes, atsakymas vienareišmiškas – TIKS langai yra vieni patikimiausių savo srities žinovų, kurie garantuoją kokybę, malonų bendravimą ir visokeriopą pagalbą nuo pat langų rinkimosi proceso iki jų sudėjimo.

Meistriškumo būtinybė

Tai vieni didžiausių ir sėkmingiausių langų gamintojų Lietuvoje. TIKS langai ne tik suteikia konsultacijas jums patogiu būdu – telefonu, internetu, jų įmonėje ar net pas jus namuose, tačiau ir išmatuoja jūsų langų angas, paruošia projektus, pristato gaminius, išmontuoja senus gaminius ir įmontuoja naujus, užsiima periodinę langų priežiūra ir suteikia garantinį laikotarpį, kurio metu taip techniškai aptarnauja jus. Jie kartu su klientu nuo pat pradžios iki pabaigos, todėl mes renkamės tik juos ir jais pasitikime.

Negana šio rūpesčio ir atsakomybės, TIKS langai suteikia ir kitas paslaugas, jų internetiniame puslapyje galima rasti jų skelbimus: „stikliname balkonus“, „montuojame stiklines varstomas duris“ ir dar daugybę kitų.

Langų kokybė be galo svarbus dalykas, tačiau blogai įmontuoti langai gali netinkamai atlikti savo funkciją, todėl būtina atsakingai rinktis specialistus. Nors šviesios ar šilumos pralaidumos languose gal ir nesumažės neteisingai įmontavus langus, tačiau tai stipriai gali įtakoti langų sandarumo lygį, kuris yra labai svarbus esant temperatūrų skirtumams lauke ir namuose. Neteisingai įmontuoti langai gali sumažinti langų sandarumą, todėl jie gali praleisti šaltą orą ar vėją į namus taip sumažindami bendrą šilumą jūsų namuose. Tai pat neteisingas langų įmontavimas gali turėti įtakos ir jų ilgaamžiškumui. Langai nesantys „savo vietoje“ greičiau dėvėsis, praras maksimalų atsparumą oro sąlygoms, todėl gali tekti juos pakeisti greičiau nei norėtųsi ar net reikėtų, jei jie būtų įmontuoti teisingai.

Kaip ir visur, svarbu nepamiršti, kad nors paslauga ar produktas gali būti ir aukščiauos kokybės, netinkamo meistro rankose jis gali prarasti visą savo vertę.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>