Oro kompresorių tipai

Įvairių paslaugų įmonėms ir įstaigoms reikalingi oro kompresoriai, tačiau neretai įmonės nežino kokį oro kompresorių geriausia pasirinkti tam, kad jis išpildytų lūkesčius. Nors konsultantai visuomet padės ir pakonsultuos bet kokiais iškilusiais klausimais, tačiau dar prieš įsigijant oro kompresorių ir konsultuojantis būtina žinoti bent esminę informaciją. Nepaslaptis, kad kompresoriai būna skirtingų dydžių, paskirčių bei stiprumų, todėl svarbu žinoti kuo jie skiriasi ir kaip jie veikia. Yra keturios oro kompresorių rūšys – tai medicininiai, menteliniai, stūmokliniai bei sraigtiniai kompresoriai. Jie skiriasi ne tik galia, tačiau ir dydžiu. Aptarsime ką būtina žinoti apie kiekvieną iš jų.

Būtina žinoti

KompresoriaiSraigtiniai oro kompresoriai yra vieni universaliausių tarp visų kompresorių, mat juos galima naudoti ir pritaikyti tiek mažose dirbtuvėse, tiek ir dideliose pramoninės gamybos įmonėse. Mat sraigtiniai kompresoriai yra ne tik pats ekonomiškiausias pasirinkimas, tačiau be galo paprastos konstrukcijos ir aptarnavimo. Sraigtiniai kompresoriai gali būti ne tik skirtingų dydžių, tačiau ir skirtingų našumų, kurį išsirinkti padės kiekvienas konsultantas. Tai pats ekonomiškiausias pasirinkimas, kuris sutaupo nuo 30 iki 40 procentų energijos, todėl būtinai pasikonsultuokite ar šis kompresorius tiktų būtent jūsų poreikiams.

Stūmokliniai kompresoriai yra kur kas sudėtingesni, mat jų dydis ir galingumas tinka tik didesnių pramoninių įmonių lūkesčius. Stūmokliniai kompresoriai, kadangi yra labai galingi, reikalauja ypatingai didelio saugumo, todėl visi kompresoriai turi aukštą apsaugos lygį – kontrolines alyvos akutes, aušintuvus, metalinės apsaugos.

Menteliniai kompresoriai, kaip ir stūmokliniai, yra skirti didesnėms įmonėms, kurioms reikalingi galingi ir be galo funkcionalūs oro kompresoriai. Tačiau priešingai nei stūmokliniai, menteliniai kompresoriai suteikia daugiau alterntyvų, mat galima rinktis tiek uždaro, tiek ir atviro tipo. Šie kompresoriai dirba ypatingai tyliai ir yra itin ekonomiški, be abejo, ir ilgaamžiški. Todėl tai gali būti dar geresnė alternatyva nei stūmoklinis kompresorius.

Medicinininiai kompresoriai yra nedidelio našumo ir skirti naudoti medicinos kabinetuose, odontologijos klinikose ar net grožio salonuose. Ten, kur būtinas ypatingai tylus darbas ir kompaktiškas kompresoriaus dydis.

Jei kompresoriaus jums reikia ne kasdienai, tai gali būti ir per brangi ir neprotinga investicija, todėl tokiais atvejais funkcionaliai veikia kompresorių nuoma, kuri sutaupys jums pinigų. Kam pirkti, jei gali nuomotis?

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>