Kur geriausia įrengti panikos kambarį

Saugos kambarysTurint didelius namus ir pakankamas pajamas, norisi apsirūpinti viskuo, kad gyvenamoji erdvė tikrai pilnai tarnautų tavo poreikiams. Tokiais atvejais gali būti įrengiama panic rooms. Šie kambariai leidžia žmonėms pasislėpti esant įvairioms nelaimėms: teroro aktams, uraganui, gaisrui (jeigu nėra galimybės pabėgti), uraganui, potvyniui ir pan., taip pat karo pavojaus metu. Iš tiesų būtent per pastaruosius metus labai suaktyvėjus pasaulio pabaigos temoms, žmonės ėmė norėti įsirengti kažkokius kaip bunkerius. Jie pas mus vadinami tiesiog panic rooms for sale ir juose galima saugotis nuo visų blogų dalykų, kokių tik gali nutikti. Tačiau kur geriausia įrengti tokį panikos kambarį – seifą?

Rūsys arba pirmas aukštas

Visi sutiktų su teiginiu, kad tokius seifus reikia įrengti kuo žemiau. Jeigu turite rūsį, galima įrengti rūsyje. Ypač tai tinka žmonėms, gyvenantiems baisių stichijų vietose. Tarkime Australijoje arba Japonijoje, kur kartais viską užliejacunamis, kur kartais prasiaučia tornadas. Tornadai nėra labai dažnas reiškinys, tačiau kartais jie siaučia, ir tai būna labai baisu. Tokiu atveju, išgelbėti ir apsisaugoti padės tik labai žemai esantis panikos kambarys. Geriausia – rūsys. Kiti žmonės net nedaro specialaus safe room, o paprasčiausiai slepiasi rūsyje. Jeigu darysite šiuos atsargumo kambarius kažkur aukštai, tai jie galės būti lengviau paliečiami ir nebegalės taip gerai apsaugoti nuo įvairių problemų.

Vandens tiekimas

Be abejo, jeigu esant nelaimėms planuojate slėptis būtent tokioje vietoje, tai jums reikia pasistengti ten užtikrinti vandens tiekimą. Kaip žinia, vanduo pas mus atsiranda ant stalo ne iš dangaus, o iš žemės. Taigi, vandentiekį jūs taip pat galite pasidaryti būtent iš žemės. Tik nesukurkite tokio panic room, kuris patiems vėliau taptų spąstais. Geriau viską daryti apgalvotai ir taip, kad nereikėtų paskui galėtis dėl to, kad kažkas bus ne taip, kažkas bus netobula.

Pakankamos maisto atsargos

Jeigu tikrai ruošiatės kokio nors tipo pasaulio pabaigai, tada reikėtų pasirūpinti ir pakankamomis maisto atsargomis. Jos bus būtinos. Sakoma, kad išgyventi stichinei bet kokiai nelaimei, net jeigu tai būtų branduolinis karas, reikia bent 3 savaitėms pasiruošti. Taigi, jeigu norite taip išgyventi, jeigu norite būti laimingi ir neturėti daug problemų, tuomet turėkite tai omenyje. Jums reikia maisto ir gėrimų trims savaitėms, jums reikia saugumo kambaryje turėti ir kuo užsikloti, ant ko miegoti. Stenkitės įrengti erdvę taip, kad ji būtų maloni.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>