Logotipų kūrimas gali atsieiti gana brangiai

Logotipu kurimasGrafikos dizaineriai šiuo metu siūlo gana didelį paslaugų sąrašą, tačiau reikia akcentuoti, kad logotipų kūrimas turėtų būti pirmoji paslauga, kuria turėtų pasinaudoti klientai. Nuo logotipo prasideda visas verslo apipavidalinimas, todėl būtina iškart skirti atitinkamą biudžetą. Fatmarketing.lt nurodo, kad logotipui reikėtų skirti kiek daugiau pinigų nei dabar skiria klientai. Klientai galvoja, kad vos už kelias dešimtis eurų galima gauti tokį logotipą, kuris bus įsimenamas visame pasaulyje. Esmė tame, kad logotipo ar prekės ženklo atvaizdas labiausiai įsimenamas tik dėl tinkamai parinktos marketingo strategijos. Tai reiškia, kad pirmiausia reikia jį išpopuliarinti. Grafikos dizaineriai siūlo tik piešimo paslaugas, tad turėkite galvoje, kad jums pinigus teks leisti ir kitose srityse.

Įprastai logotipų kūrimas pradedamas pirmoje verslo kūrimo stadijoje

Kuomet veikla dar tik pradedama, visada reikia jai tinkamai pasiruošti. Verslininkams labiausiai turėtų rūpėti logotipo išvaizda, nes ji juk turi atspindėti vykdomos veiklos sritį. Būtent dėl to viską reikėtų pradėti nuo reprezentavimo. Užsisakius logotipą iš profesionalių dizainerių, nereikėtų tikėtis, kad jie kelių minučių bėgyje jums pateiks pirmuosius pavyzdžius. Dirbama ne taip. Paprasčiausiai, grafikos dizaineriai turi matyti kliento reikalavimus, veiklos aprašymą. Tokią informaciją turite pateikti jūs. Iš turimos informacijos dizaineris bando įsivaizduoti kokia logotipo kompozicija geriausiai atspindės jūsų veiklos kryptį.

Fatmarketing.lt akcentuoja, kad dizaineriai neretai klientui pateikia netgi kelis logotipo variantus. Tokiu būdu siekiama išsiaiškinti kliento poreikius. Jeigu bent vienas iš pateiktų pavyzdžių tinka klientui, tai paskui viskas yra koreguojama. Tai reiškia, kad išsirinkus vieną logotipo variantą, toliau ir dirbama su juo. Pagal kliento norus keičiamos spalvos, tekstas, simboliai ir t.t.

Kiekvienas klientas turi žinoti, kad logotipų kūrimas gali atsieiti brangiai

Viskas priklauso nuo to, kaip jūs su dizaineriu sutariate atsiskaitymą. Yra tokių dizainerių, kurie nustato fiksuotą kainą už vieną logotipą. Sutariamos visos detales ir kai klientas gauna galutinį darbą – tai ir tada atsiskaitoma pagal sutartą sumą. Trumpai tariant, kai kurie dizaineriai nekeičia paslaugų įkainio darbų eigoje. Jūs užsisakote paslaugą už tokią sumą, kurią sutariate. Bet, yra ir kitų dizainerių, pas kuriuos atsikaitymo tvarka visai kitokia.

Kai kurie dizaineriai turi nustatę valandinius įkainius, už kuriuos moka klientas. Fatmarketing.lt paaiškina, kad kai kurie dizaineriai įkainį nustato pagal praleistą laiką piešiant logotipą. Trumpai tariant, jeigu logotipo sukūrimas truks ilgiau nei tikėjotės, tai ir mokėsite didesnę sumą. Matote, kai kuriems dizaineriams tenka atlikti nemažą darbą, nes visada yra daug išrankių klientų, kurių norus tenka įgyvendinti be jokių išlygų. Dėl to kai kurie dizaineriai nustato fiksuotą valandinį įkainį.

Turėkite galvoje, kad Lietuvoje irgi gali pasitaikyti ne itin sąžiningi dizaineriai. Kalbant apie valandinius įkainius, tai kai kurie dizaineriai netgi nesistengia logotipą nupiešti kuo greičiau. Logotipų kūrimas, kuris užtrunka ilgiau, kainuoja daug didesnes sumas, o nepatikimi dizaineriai dažniausiai ir tempia laiką, jog galėtų gauti kuo didesnę sumą. Dėl to jums būtų naudinga kruopščiai atsirinkti dizainerius, nes patikėkite – ne visi jie yra patikimi.

Fatmarketing.lt pataria grafikos dizainerius rinktis pagal reputaciją bei atliktų darbų sąrašą, nes tokiu būdu klientui nereikės rūpintis dėl pinigų permokėjimo. Ypač akcentuojama, kad nevalia kreiptis į mėgėjus, reikia rinktis tik profesionalius dizainerius. Juos internete surasite nesunkiai, nes vien per paieškos sistemas galima rasti gana daug pasiūlymų. Jeigu nenorite, kad logotipų kūrimas jums atsieitų dideles sumas, tai tiesiog rinkitės tuos dizainerius, kurie turi gerus atsiliepimus.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>