Kokius indus vežtis į gamtą

Turistavimas gamtojeJeigu ruošiatės smagiam poilsiui gamtoje, indai turistams būtinai turėtų būti jūsų būtinų daiktų sąraše. Gali būti labai skirtingos kokybės ir paskirties turistiniai įrankiai, ir tik jūs nuspręsite, kokie jums tinka labiausiai. Dalinamės pasvarstymais, kokie indai turistams galėtų būti privalomi, norint keliauti į žygį.

Venkite plastiko

Pirmasis patarimas tada, kai renkamiesi turistiniai įrankiai, būtų vengti plastiko. Jeigu tik galite, venkite vienkartinių plastikinių indų. Bet kokių plastiko šakučių, šaukštelių, puodukų. Tai yra labai baisus mūsų gamtos priešas. Jeigu tikrai savo gyvenimą įsivaizduojate kaip vienintelį į manote, kad po jūsų daugiau niekas negyvens, tada galite teršti gamtą. Bet tikriausiai žinote, kad ir jūs esate gyvi tik dėl to, kad žmonės prieš jus tikėjo ateitimi, tikėjo būsimomis galimybėmis ir stengėsi jums sukurti tokį pasaulį, kuriame būtų gera būti. Todėl venkite plastiko ir suraskite, ką daryti, kad nereikėtų gamtoje palikti savo šiukšlių. Plastikas yra nenatūralus, jis yra be galo daug metų ir teršia irdamas aplinką, nes išskiria visokius blogus produktus. Stiklas yra natūralus, jis taip pat ilgai yra, bet jis jau bent yra natūrali tos pačios gamtos dalis.

Metalinis puodas virimui

Neatsiejamas turisto atributas – didelis metalinis puodas su specialia rankena, kurią galima kabinti ant laužo. Tai senas geras metodas, jau seniausiais laikais žmonės, kai dar buvo panašūs į gyvūnus, vos išradus metalą išmoko pasidaryti puodus ir juos kabinti ant laužo bei taip lauže virti maistą. Toks maistas su dūmų kvapu yra pats skaniausias. O be tokio puodo kitaip gamtoje jūs neišsivirsite sau maisto. Nebent iš akmenų pasistatysite jau net ne ugniakurą, o kažkokią krosnį, į kurią galėsite pašauti paprastus puodas. Tačiau laužui skirtas puodas turėtų būti visiškai metalinis, geriausiai aliumininis, be jokių plastiko rankenėlių. Tokie indai turistams jums būtini.

Termosai ir termosų puodeliai

Gamtoje gali pasitaikyti ir labai šaltų dienų, gali būti, kad lis, kad nebus to gero oro, kokio norėtumėte. Tada labai pasitarnaus karšta arbata iš termoso. Patikėkite, esant toli nuo civilizacijos, tie dalykai, kuriuos įsipilate į termosą, tampa tikrai nuostabiais, nepamirštamais ir pačiais skaniausiais. Galite vežtis į gamtą net kelis termosus. Ir vieną didesnį, iš kurio galbūt piltumėte ir kitiems viralą ir gėrimos, ir keletą mažesnių – termosinių puodelių, kurie leistų jums užtikrinti jums skaniausią maistą ir karštą kavą visai šalia.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>