Keičiame namo langus

Nors mediniu langu gamyba šiek tiek išgąsdino savo kainomis, visgi nusprendėme, kad į naują ir gražiai atnaujintą namą reikėtų dėti būtent medinius langus. Plastikiniai sugadintų visą fasadą ir dizainą ir namai jau neatrodytų taip gerai, kaip atrodė anksčiau.

Virtuvės langas

Kokius langus rinktis?Pirmiausiai buvo pakeistas virtuvės langas. O gal reikėtų sakyti – vonios. Ten, kur anksčiau buvo vonia, dabar persikėlė virtuvė. Prisimenu, kadaise ten būdavo seni mediniai langai. Jų niekas niekada neatidarydavo, tik nedidelėfortkė lango viršuje būdavo praveriama kartais. Tačiau irgi nedažnai. Daug dažniau vėdinant patalpas būdavo darinėjami kitų kambarių langai, o štai šaltos vonios langas kažkodėl nebūdavo atveriamas. Prisimenu, kaip tarp langų stiklų kaupdavosi per žiemą krūvos visokių dulkių. O vasarą čia amžiams apsistodavo ir savo paskutinį atodūsį išleisdavo visokie vabzdžiai: vabalai, musės, drugeliai, plaštakės ir kitokie gyvi padarai, gyvi sparnuočiai. Taigi, virtuvės langas dabar yra naujas. Specialūs dailūs langai čia jau sudėti. Ta mediniu langu gamyba mums užtikrino itin stilingą galinį namo fasadą ir dabar čia galima sėdėti prie lango, ant didelės palangės pridėti daug gėlių.

Vonios langelis

Tai, kas anksčiau buvo virtuvė, tapo vonia. Langelis čia įdėtas nedidelis medinis. Kadangi tai vonia, tai tarsi nedera kabinti kažkokias nuostabias užuolaidas. Dėl to čia užkabintos paprastos žaliuzės. Per jas gali matyti, kas vaikšto sode, kas ten ką veikia ir kas ten ką daro. Kur dar rasite tokią prabangą, kur sėdėdamas ant unitazo, galėtum žiūrėti per langą į nuostabų tolyn nusidriekiantį peizažą? Nedidelis medinis naujas langelis vonioje leidžia tai pabandyti.

Langai antrame aukšte

Antro aukšto seniau kaip ir išvis nebuvo. Todėl ir nauji mediniai langai ten yra sudedami pirmą kartą, o ne kažkaip sugadinami seni langai, išimami ir keičiami naujais. Tai tiesiog visiškai naujas dalykas, ir mes turime pasistengti geriau, kad jis mums tarnautų ilgiau. Reikia tinkamai apšiltinti sienas, reikia pačius langus valyti. Aišku, jeigu langų gamyba buvo kokybiška, tai ir laikys jie ilgiau. Taigi, ten sudėta iš viso keturi dideli langai ir du labai maži. Visai nemažai, kaip tokiam nedideliam nameliui. Tačiau kaip smagu yra turėti antrą aukštą ir per jo langus galėti dairytis žemyn, matyti, kaip ilgai krenta popierėlis, iš antro aukšto pro langą numestas žemyn. Dabar namas atrodo aukštas kaip bokštas.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>