Kokį šaldytuvą rinktis?

Ar įsivaizduojate savo virtuvę be šaldytuvo? Tikriausiai, kad ne, juk saldytuvas yra būtinas buities prietaisas. Kaip gi kitaip mes išlaikytume maisto produktus šviežius? Kas svarbu renkantis naują šaldytuvą?

Naujas šaldytuvasRennakntis svarbu pagalvoti apie tam tikrus kriterijus. Kai kurie yra labai svarbūs, o kiti ne tokie jau ir svarbūs, tačiau priklauso nuo individualių poreikių. Pradėkite paieškas nuo susipažinimo su šaldytuvo sistemomis. Jeigu jus aplanko nemalonūs prisiminimai, kai tekdavo nuolat atitirpinti šaldytuvą ar jo šaldymo kamerą, tai jau praeitis. Šiuolaikiniai šaldytuvai turi Low Frost sistemos technologiją. Tai reiškia, kad bus mažai šerkšno, o jums neteks gramdyti šaldytuvo sienelių. Ši technologija leidžia pirkėjui iki kelių kartų rečiau valyti šaldytuvą per metus laiko. Be to, šaldiklis su šia sistema apledės gerokai mažiau, nei paprastas. Jei atitirpinimas net ir kelis kartus per metus jums neskamba įdomiai, tai galima rinktis No Frost sistemos šaldytuvą. Tai reiškia didelį patogumą pirkėjui, nes nereikia atitirpinti šaldytuvo, o ant sienelių nesikaups joks šerkšnas. Tiesa, ši sistema turi vieną trūkumą – maistą reikia laikyti specialiuose induose, nes, jei laikysite įprastai, tai maistas greičiau džius.

Ne mažiau svarbus ir šaldytuvo dydis. Jei patalpos dydis leidžia rinktis bet kokio dydžio prietaisą, tai reikia rinktis pagal tai, kiek žmonių gyvena namuose ir, kiek maisto dažniausiai laikoma. Esant mažai patalpai reikia rinktis nedidelius šaldytuvus. Pavyzdžiui, didelėje virtuvėje ir esant gausiai šeimai, kuri daug maisto gamina ir valgo namuose, tinkamas bus didelis šaldytuvas su šaldikliu arba galima rinktis dviejų durų šaldytuvą. Mažose patalpose reikia rinktis pagal dydį tinkantį mažą šaldytuvą. Galima rinktis ir be šaldymo kameros arba turinčius mažą šaldymo skyrių.

Šiuo metu saldytuvas gali būti ne tik paprastas, bet ir išmanus. Galima, pavyzdžiui, esant darbe valdyti šaldytyvo darbą: nustatyti temperatūrą, parinkti tinkamesnį energijos taupymo režimą ir pan. Arba galima pirkti dviejų durų modernų šaldytuvą, kuris turi monitorių, o du kartus į jį pabeldus įsijungs viduje esanti šaldytuvo šviesa ir matysite viską, kas yra viduje. Taip pat daugelis renkasi šaldytuvus, kurie ne tik balti. Dabar galima pasirinkti ir norimas spalvas, todėl galima pritaikyti prie virtuvės interjero. Aišku, vis dar populiarūs pilki ar juodi šaldytuvai, tačiau galima užsakyti ir geltonus, mėlynus ar kokius tik norite. Tiesa, ne visi gamintojai suteikia tokią galimybę.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>