Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus apie dirbtinę žolę

Nors dirbtinė žolė turi daug teigiamų savybių, tačiau vis tiek gali kilti klausimai apie jos praktiškumą įvairiose kasdieninėse situacijose. Viena iš tokių situacijų – norima įsirengti dirbtinę veją šalia namo, kieme, tačiau yra keturkojis draugas, kuris, be abejo, neatsispirs pagundai padūkti ant šios žolės.

Ar šunys ir katės gali dūkti ant dirbtinės žolės?

Šuo kieme neatsispirs pagundai lakstyti ir dūkti ant šios pievelės. Ar ji gali visa tai atlaikyti? Tikrai taip, nes dirbtinė žolė „Royal Grass®“ turi tvirtą dvigubą pluoštą, kurio dėka, ji yra atspari ir gali „ištverti“ visas gyvūnų išdaigas.

Jeigu katė ar šuo yra išleidžiami į lauką, retkarčiais jie paliks savo šlapimą ir išmatas ant žolės. Vis tik tai nėra problema. Nuplovus šlapimą švariu vandeniu, viskas susigers į žemę ir nebeliks nei kvapo, nei dėmių. Ilgainiui nepastebėjus balutės ir jos laiku nenuplovus gali atsirasti nemalonus kvapas, tačiau jį pašalinti nėra sudėtinga. Reikia į vandenį įpilti baltojo acto ir šiuo mišiniu nuplauti atitinkamą vietą.

Dirbtinė žolė žiemą

Lietuvoje žiemos metu neišvengiami sniegas bei šaltis, tačiau ar tai nepakenks dirbtinei žolei? Jeigu už lango spaudžia šaltukas, galima vaikščioti ant vejos ir nebijoti, kad jos plaukeliai nulūš, šaltis jiems nekenkia. Prisnigus ant žolės, geriausia yra palaukti, kol sniegas nutirps savaime. Vis tik, jei norima jį pašalinti, tai daryti reikėtų su plastikiniu sniego semtuvu.

Susidarius ledo gabaliukams ir prišalus jiems prie žolės, nereikėtų plėšti jų rankomis, nes taip galima nuplėšti ir jos stiebelius. Geriausiai palaukti, kol ledas ištirps pats, retkarčiais galima žolę pabarstyti druska.

Taigi, aukštos kokybės dirbtinė žolė „Royal Grass®“ gali atlaikyti temperatūrų svyravimus ir gyvūnėlių išdaigas. Ją galima įsigyti Lietuvoje iš patikimų www.svajoniu-vejos.lt tiekėjų. Šios įmonės atstovai turi ilgametę patirtį, todėl padės išsirinkti ir sumontuoti kiekvienam klientui tinkamiausią dirbtinę veją.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>