Kaip planuoti vestuves

Nors vestuvės yra nuostabi šventė, kai kam ir gyvenimo svajonės išsipildymas, visgi vestuvių planavimas gali sukelti ir streso, ir nerimo, ir kitų jausmų. Nemažai atvejų rodo, kad per vestuves jaunavedžiai nesijaučia pakankamai laimingi, nes nebūna pavykę visko įgyvendinti ar kažkas vyksta kitaip, negu tikėtasi. Jiems belieka palinkėti atsipalaiduoti ir į savo vestuves pažvelgti kaip į malonią šventę, o ne būtiną darbą karjeroje bei pasidžiaugti tuo, kiek daug visgi pavyko padaryti gerai. O kitiems, kurie dar tik imasi vestuvių planavimo, verta laikytis nuoseklumo ir kad ir tokio žemiau esančio plano. Beje, gali būti, kad per vestuves vis tiek kažkas bus ne taip. Telieka nesinervinti – taip jau turi būti, tokios tos vestuvės, tad dėl to nesinervinkite.

Planuokite biudžetą

VestuvėsVisų pirma, reikia susiplanuoti, kiek galite skirti vestuvėms. Ar jau turite tam reikalingas santaupas, ar planuojate tik gauti? Skaičiuokite biudžetą ir žinosite pagal tai netgi, kada vestuves vertėtų daryti (gal kai daugiau pataupysite). Kita vertus, gal paaiškės, kad reikėtų vestuves rengti jau labai greitai, nes, pavyzdžiui, norisi susituokti dėl artėjančio šeimos pagausėjimo. Visais atvejais, pirma pradėkite nuo biudžeto, nes tai leis nuspręst daug kitų būsimų dalykų.

Planuokite laiką planavimui

Skamba juokingai, tačiau tai tikrai reikšmingas dalykas – susiplanuoti planavimą. Taip nebus, kad jūs prisėsite ir vienu kartu suplanuosite viską. Paskirkite tam tikrą grafiką – kurią savaitę planuosite ir ieškosite vestuvinio transporto, kada ieškosite pirties nuomos ir t.t. Svarbiausių dalių vestuvių planavimas turi būti atliekamas iš anksto, kol dar nėra didelės konkurencijos dėl jūsų pasirinktų paslaugų.

Vestuvių tema

Bus lengva išsirinkti daugeliu atvejų, jeigu savo vestuves apribosite kokia nors tema. Tarkime, tai bus klasika. O galbūt – Lotynų Amerika. O gal kas nors kita, kas jums šaus į galvą. Iš pradžių gal jums tai atrodys kaip kvailas apribojimas ir jūs nesijausite laisvi, tačiau vėliau pamatysite, kad tai be galo sutaupo laiko ir leidžia greičiau išsirinkti, kadangi labai susiaurina plačiausius pasirinkimus.

Išsiųskite pakvietimus

Antrasis darbas – skubiai išsiųsti žmonėms pakvietimus. Žinoma, prieš tai nusprendus, kas dalyvaus, ir kada pačios vestuvės įvyks. Kai tai padarysite, galėsite lengvai tiesiog planuoti visa kita. Visa kita – tai ir vietos nuoma, ir auto nuoma, ir suknelės siuvimas. Tegul vestuvių planavimas jums būna didelis malonumas, o ne vargas.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>