Tarp populiarių pramogų – galimybė pavairuoti sunkiasvores mašinas

Galbūt kartais žmonėms tikrai darosi nuobodu, jog dažna gimtadienio dovana tampa kuponai įvairioms ekstremalioms pramogoms. Mūsų miesčionišką susvetimėjimą rodo smalsumas tokioms pramogoms kaip vairuoti, naudoti sunkvežimiai, traktoriai, kitos sunkiosios mašinos. Kažkam tai – įprasti kasdieniai darbai – kažkam tai keista pramoga. Štai kokių kažkam kasdienių dalykų galima užsisakyti kuponų ir dovanų puslapiuose bei paįvairinti sau kasdienybę:

Tapti krano operatoriumi

Sunkvežimiai LietuvojeTaigi, vienas iš tų ekstremalių išbandymų – pavairuoti tokią techniką kaip savivartis su kranu. Žinoma, tai daug kam taptų įdomiu iššūkiu, bet visgi keista, kad tai dabar yra pardavinėjama už tam tikrus pinigus kaip dovana. Žinoma, kranas yra įdomus dalykas, nes reikia mokėti kruopščiai valdyti krano pakėlimą, nuleidimą. Paprastas žmogus negali jo valdyti, tam reikalingi kursai profesinėse mokyklose. Tačiau pramogos metu galima pabandyti tą padaryti drauge su instruktoriumi.

Pavairuoti sunkvežimį

Net ir naudoti sunkvežimiai turi savų vilionių. Kažkam tai irgi gali tapti labai patrauklia pramoga. O vairuoti didelį sunkvežimį tikrai negalima be specialios vairavimo licenzijos. Tačiau galbūt jūs ir galėtumėte tą padaryti, jeigu pasistengtumėte ir labai norėtumėte, ir… Gautumėte dovanų kuponą būtent tokiam dalykui.

Pavairuoti traktorių

Dar smagesnis užsiėmimas – pasivažinėti laukais su traktoriumi. Tikrai labai linksmas užsiėmimas, reikia tik mokėti juo mėgautis. Taigi, pavairuoti traktorių bus tikrai smagu, jeigu turite susidomėjimą ūkio darbams, žemės kvapui. Beje, ar pastebėjote, kad pavasarį ir rudenį traktoriui važiuojant laukais iš užpakalio visuomet seka didžiulis pulkas gandrų? Tai labai gražus reiškinys. Traktorius, kuris aria vagas, išrausia jas ir ten atsiranda daug sliekų, kirminų, ir tai tampa puikiausiu vaišių stalu gandrams.

Pavairuoti laivą ar katerį

Norintiems sušlapti ir pasisupti ant vandens – galima naudotis ir kitokia pramoga iš tų pačių kuponų ir dovanų puslapių. Kokia? Pavairuoti laivą arba katerį. Tai irgi smagus užsiėmimas ir verta jo imtis kaskart, kai norėsis kažko neįprasto. Daugiau tokių pramogų galima rasti Klaipėdos uoste arba prie Kauno marių.

Pavairuoti buldozerį

Kiekvienas jaučiame kažkokį malonumą, matydami, kaip krenta, lūžta, dūžta didžiulės konstrukcijos. Kiek daug dėmesio susilaukęs yra vien hidraulinio preso kanalas internete? Tad pavairuoti buldozerį gali būti vienas iš tą keistą norą patenkinti galinčių dalykų. Su juo galima sutraiškyti tikrai didelius kiekius laužo, statybinių atliekų ir pan.

Pasivažinėti keturračiais purvyne – dar viena pramoga. Tiesa, ši jau tapusi gana įprasta.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    geras, pirmą kartą matau, kad yra tokia dovana. Įdomu o ar galima kartu pasiimti vaiką? Nes jau išbandyti visi bruder žaislai, tai galvoju va jam tai tikrai įspūdžių būtų tokią atrakciją užturėt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>