Striukė vasarai – kokią rinktis?

Lietuvoje vasara nėra tokia ilga ir karšta, kad visus tris mėnesius galėtume apsieiti be striukės. Šiuo metu randamas didelis pasirinkimas įvairiausių drabužių, todėl vasarinės striukės internetu parduodamos daugelyje internetinių parduotuvių. O kaip pasirinkti tinkamą striukę šilčiausiam metų laikui?

Specialios striukėsVasaros garderobas yra pats spalvingiausias ir lengviausias, jei lyginsime su kitais metų laikais. Taigi, pirmiausia renkantis striukę, reikia rinktis tokią, kurios audinys atitinka lauko sąlygas. Vasarą susiduriame su dviem nemaloniais reiškiniais – lietumi ir vėju. Tokiems orams tinkamiausia bus tokia striukė, kuri bus atspari lietui ir vandeniui. Ji dažniausiai būna iš itin plono audinio ir gali būti netgi be jokio pamušalo. Kitas nemalonus oro reiškinys – vėsus oras. Dažniausiai toks oras, kai norisi ko nors šiltesnio, būna ankstyvą rytą ir vėlyvą vakarą. Tokiems orams puikiai tinka plono audinio striukė su pamušalu ir itin plonu pašiltinimo sluoksniu. Beje, labai svarbu, kad ir koks bebūtų striukės audinys – rinktis tokį, kuris praleidžia orą. Tai svarbu dėl paprastos priežasties – striukės audinys turi apsaugoti nuo nepageidaujamų oro sąlygų, tačiau tuo pačiu praleisti orą, kad jūs neprakaituotumėte.

Kitas svarbus kriterijus, kurį turite vertinti – spalvos. Kaip jau minėjome, vasaros garderobas yra ryškus, todėl nebijokite ryškių spalvų ir jų derinių. Puikiai tiks visos spalvos, kurios yra tokios kaip oranžinė, rožinė, ryški žalia, ryški mėlyna, raudona, geltona ir pan. Jei nemėgstate itin ryškių derinių, tai visuomet madingos spalvos išlieka švelnios ir pastelinės: persikinė, kreminė, kūno. Galima rinktis ir margas ar baltas striukes. O štai juodas ir pilkas verčiau palikite rudeniui ar žiemai.

Labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės prekę. Tokios striukės internetu parduodamos įvairiose parduotuvėse. Tereikia pasirinkti patikimą pardavėją. Nepamirškite, kad tik kokybiško audinio prekė leis mėgautis atitinkamomis oro sąlygomis, o kai tampa svarbu ne tik spalvos, bet ir oro pralaidumas ar atsparumas vandeniui ir vėjui, tai kokybiškas audinys tampa svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi. Neabejokite dėl to. Be to, jei nuogąstaujate dėl kainos, tai atminkite, kad kokybiška striukė jus džiugins ne vienerius metus.

Šiltiems orams taip pat kartais prireikia turėti ploną striukę. Deja, bet ir lietus, ir vėjas, ir vėsūs vakarai – dažni lietuviškos vasaros palydovai, todėl kiekviena dailiosios lyties atstovė savo spintoje tiesiog privalo turėti šį lauko rūbą. O kai turėsite tinkamą striukę, tai nebaisūs jokie blogi orai.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>