Riebalų nusiurbimo procedūros užkulisiai

Ypatingai moterų tarpe dažnai galime išgirsti, jog riebalu nusiurbimas yra vienintelis būdas nesunkiai atsikratyti nereikalingo svorio ir išspręsti problemas. Tačiau ar iš tiesų tai yra geriausia išeitis, nereikalaujanti jokių pastangų ir didelio vargo? Realybė, deja, čia diktuoja visai kitas sąlygas, todėl riebalų nusiurbimo procedūra be abejonės yra apipinta dideliais mitais, kurie dažnai rimtai susidomėjusioms šia procedūra moterims ir nuvykusiom į konsultaciją, gali visiškai nulemti jų sprendimą kitą linkme. Todėl rekomenduojame iš anksto pasidomėti procedūros galimybėmis ir nepastikėti vyraujančiais stereotipais.

Tobulų formų link

RiebalaiDeja, moterys, manančios, jog riebalu nusiurbimas padės akimirksniu atsikratyti milžiniškus kiekius svorio išties labai klysta. Riebalų nusiurbimo procedūra leidžia vienu kartu atsikratyti ne daugiau 2,5 ar 3 kg riebalų, todėl mintys apie dešimtimis kilogramų prarastą svorį turėtų iš karto išnykti iš jų sąmonės. Vienu kartu atsikračius tokių kiekių jūs galite gan stipriai pakenkti savo sveikatai ir net gyvybei.

Taip pat svarbu žinoti, jog riebalu nusiurbimas išties nėra tokia jau akimirksniu kūną keičianti procedūra. Nors pirminis rezultatas matomas iš karto, tačiau jis nėra galutinis rezultatas. Todėl moterims, kurios yra tik ką po operacijos ir nėra patenkintos matomu rezultatu, rekomenduojame nurimti, nes galutinis rezultatas matomas tik po daugmaž 4 mėnesių. Deja, šis faktas gali nuliūdinti tas, kurios tikisi greito rezultato, tačiau derėtų palikti naivumą šone ir džiaugtis tuo, kad bent jau pirminiai rezultatai be abejonės matysis iš karto.

Paskutiniu metu ypatingai populiarus riebalų persodinimas. Tai procedūra, puikiai išsprendžianti problemas toms moterims, kurioms riebalų perteklius nekontrastingai atrodo su kitomis moteriškomis kūno formomis. Dabar nusiurbtus ir apdorotus žmogaus riebalus galima panaudoti, norint padidinti krūtinę ar sėdmenis. Tokiu atveju išvengiama svetimkūnių implantų bei suteikiamas maksimaliai natūralus efektas, todėl pasirinkusios riebalų persodinimo procedūrą galite laimėti dvigubai – atsikratyti nereikalingų kilogramų ant pilvo ar šlaunų bei tuo pat metu padidinti nedidelę krūtinę ar sėdmenis. Nors skamba kur kas sudėtingiau ir „brangiau“, tačiau išties kainos skirtumas nėra labai žymus, kas šią procedūrą daro dar populiaresnę moterų tarpe.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>