Pigiausias būdas kovoti su kelio duobėmis

Po šaltojo laikotarpio žmonės skundžiaso daug kuo: pablogėjusia nuotaika, papildomais kilogramais, D vitamino trūkumu, pilku gamtovaizdžiu ir panašiai. Bet kiekvienas pripažins, kad vairuotojai praėjus žiemai skundžiasi šimtais keliuose atsivėrusių duobių, nelygumų. Ką daryti, kad atėjus pavasariui nereikėtų transporto priemonės laužyti į duobes? Šalto asfalto kaina tokia nedidelė, kad į pagalbą šią technologiją gali pasitelkti kiekvienas.

Saugus keliasTruputėlį plačiau apie šią technologiją. Tai yra sausasis kelių remonto ir duobių užtaisymo metodas. Juo sutvarkyti bet kokią duobę, kelio sutrūkinėjimą gatvėje, individualaus ar daugebučio namo kieme gali kiekvienas. Labai didelis pliusas yra tai, kad šią technologiją galima naudoti bet kuriuo metų laiku. Vadinasi, laiku pastebėjus susidarančią duobę, nebereikės kalnintis visą žiemą iki pirmojo atšylimo. Naudojant šaltą asfaltą, medžiagą galima pilti tiek į ledu padengtą duobę, tiek į nenusausintą, drėgmė kokybiškam remontui įtakos neturi. Toks šaltas asfaltas yra parduoamas ypač patogiomis pakuotėmis, taip pat visada sudaroma galimybė įsigyti būtent tokį kiekį, kokio išties reikia – tiek nedidelei duobiai užlyginti, tiek, pavyzdžiui, visai kiemo aikštelei sutvarkyti. Šalto asfalto nereikia maišyti su vandeniu, smėliu ar kitaip skiesti arba keisti jo koncentraciją, nes medžiagą galima naudoti, vos tik praplėšus pakuotę. Be to, jums nereikės samdytis kelininkų komandos, ieškotis specialios technikos ar planuotis savo laiką taip, kad prie duobės prieitumėte esant mažam judėjimui, kad užpilta medžiaga nebūtų pažeista. Jums tereikia turėti kastuvą ar kitą įrankį, su kuriuo galėtumėte užlyginti duobę, o automobiliai ant užpilto nelygumo gali važiuoti vos tik baigus procesą. Taigi šis itin greitas, ganėtinai paprastas procesas padės jums pasiekti pačių geriausių rezultatų, kurių galėdavote tikėtis tik specialistų.

Dabar šiek tiek plačiau apie piniginius kaštus, pasitelkus į pagalbą šią technologiją. Nereikia net abejoti, kad šalto asfalto kaina prieinama bene visiems. Palyginus su išlaidomis, kurios tektų samdant specialistą, sudėtingą techniką arba tiesiog turint omenyje laiko kaštus,kurių pareikalautų laukimas, kol miesto savivaldybė išskirs pinigų, tarkime, daugiabučio kiemo aikštelės remontui, tai yra labai pigi technologija. Paprastai medžiaga parduodama gana dideliais kiekiais, kaina svyruoja, priklausomai nuo pardavėjo,pakuotės dydžio, vežėjo, gamintojo, gaminimo šalies ir panašiai. Paprastai šaltą asfaltą galima įsigyti dideliais maišais po 25 kg. Tokios pakuotės kaina svyruoja nuo 5 Eur iki 10 Eur. Pasitaiko, kad už mažesnį kiekį paprašoma ir didesnės sumos. Tokiu atveju, ypač jei planuojama panaudoti didesnį kiekį, reikėtų pasidaryti nedidelį rinkos tyrimą ir išsiaiškinti, kur šalto asfalto įsigyti galite geriausiu kainos ir kiekio santykiu.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>