Mūsų namuose esantys prožektoriai

Kiekvienuose namuose yra kokie nors prožektoriai. Mūsų namai – ne išimtis. Gyvenant atokiau nuo sostinės, nuo didžiausių miestų, o net ir ne miestelio centre, labai gerai patiri ir sužinai, ką reiškia, kai dingsta elektra.

Mūsų namų prožektoriai

Šviesa tamsojePats didžiausias ir atrodantis kaip naujas yra vienas juodas patogus didžiulis šviestuvas. Šį prožektorių pirko internetu tėvai iš didelės amunicijos parduotuvės, kaina jo buvo tikrai palanki. Gal vyko kokia nors akcija, išpardavimas. Tačiau mes džiaugiamės, kad jis toks didelis yra, net ir sunkiausiais laikais išsiverstume jau vien su juo. Jį labai smagu laikyti, nes jis turi patogią guminę rankeną.

Kitas prožektorius – metalinis, gal varinis. Kiek prisimenu, tokių būdavo du ir kuris nors visada sugesdavo. Neaišku, kokias problemas jie turėjo, tačiau būdavo dažnai apvynioti izoliacija ir dėl to tie gedimai visada būdavo vienaip ar kitai sutvarkomi. Taigi, šie prožektoriai irgi yra svarbūs atsarginiai. Su jais dažniausiai einame į rūsį atsinešti bulvių. Apmaudu, kad niekas nesutvarko rūsio apšvietimo ir be prožektoriaus ten gali net ir galvą prasiskelti, nukraujuoti ir nukristi kur nors ant šaltų grindų. Taigi, einant ten būtina pasiimti gerą prožektorių.

Dar namuose yra vienas mažas mėlynas plastmasinis prožektorius. Tas gal buvo pirktas tam, kad būtų galima jį prikabinti prie dviračio. Tačiau, kaip suprantu, niekas to nepadarė laiku, ir dabar belieka žiūrėti, kaip galima gyventi, kai turi tokį beveik nešviečiantį prožektorių. Kai jaunėliui buvo gerklėje angina, pabandžiau su šiuo mažyliu pašviesti, tačiau šviesa buvo tokia blanki, kad tiesiog išsižiojus prieš langą daug geriau viskas matėsi.

Kai dingsta elektra

Aišku, gyvenant tokiame užkampyje visada turi būti apsaugotas nuo elektros dingimo. Kiekvienais laikais su šia problema žmonės taikosi savaip. Dabar daug kam elektros dingimas nebėra toks baisus kaip prieš 15 metų. Tada be šviesos nebūdavo ką skaityti, be elektros neveikdavo televizorius. O mes kol kas turime dabar internetą, kuris viską ir nusprendžia už mus, kuris mums daugiausiai ir leidžia patirti malonių akimirkų, su kuriuo geriausiai ir atrodome, kurį dieviname ir be kurio negalime gyventi. Tad jeigu dingus elektrai mes vis dar turime internetą – tai to dingimo gali net nepastebėti, ir gal net prožektoriaus neprireiks. Sėdėsi ant sofos ir žiūrėsi į savo telefono ekraną, ir taip bus tikrai geriausias poilsis.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>