Kokioms paslaugoms vestuvėms negailėti?

PaslaugosGeroms vestuvėms reikalingas geras renginio vedejas, geri muzikantai, skanus maistas, graži aplinka, puiki sodyba, šaunūs fejerverkai, prabangios mašinos… Ne ne, kažkas čia ne taip. Gal ir ne visko reikia vestuvėms? Gal kažko nereikia? Jei planuojate savo vestuves, tikrai žinote tą keistą jausmą, kuomet imate save pastebėti situacijose, iš kurių dar prieš metus juokėtės patys. Žmonės, kurie daro pompastiškas šventes, jums kėlė juoką, o tie, kurie dar ir prisiskolina vestuvėms ir po vestuvių skolas moka – kėlė net ir gailestį. Tačiau kažkokiu būdu nuo šaunaus "tik su artimiausiais žmonėmis už kelis šimtus eurų, paprastai ir jaukiai" ėmėte artėti prie limuzinų nuomos ir greitųjų kreditų vestuvėms… O dar kai prie organizavimo prisidėjo iš užsienio grįžusi uošvė, kuriai "vestuvės be baltų balandžių – ne vestuvės", tuomet atsirado noras net ir pabėgti nuo altoriaus…

Organizuojant vestuves labai svarbu tiksliai žinoti, kur yra jūsų ribos. Apsispręsti, kurių paslaugų jums reikės, ir jų siekti, o visoms kitoms pasakyti ne. Tad, kai rinksitės, kurių gi paslaugų vestuvėms reikės, prioritetais galėsite laikyti šiuos dalykus.

Santuoka pasirinktu būdu, žiedai

Svarbiausia niekada nepamiršti, kas išvis yra vestuvės. Tai – šventė, kurios metu su šeima ir draugais paminite, atšvenčiate jums labai svarbų dalyką – santuoką. Įžadus būti kartu visą gyvenimą, dalintis džiaugsmu ir skausmu. Taigi, santuoka ir yra būtent tas dalykas, kurios esmė yra įpareigojimai, meilė, bendras gyvenimas. Tad pirmiausia tai ir statykite pirmoje vietoje. Ar tai būtų civilinė santuoka, ar bažnytinė, visais atvejais, galvokite, ką jums tai reiškia. Jums reikės liudininkų, žiedų, įžadų ir pasirengimo dvasinio. O tada labai paprastai išgrynins ir tai, kokia turi būti pati šventė.

Renginių vedėjai ir muzika

Vienas svarbesnių dalykų per šventę, tai renginio vedejas. Kiekvienas žmogus savo šventėje nori jaustis ne tik linksmai, bet ir užtikrintai, kad yra, kas pagelbėja įvairiais klausimais. Tai gali būti įvairūs būdai, tačiau esmė yra pats renginio vedėjas, kuris būtų protingas ir galėtų suvaldyti žmonių srautus. Muzikantai – taip pat labai svarbus dalykas, kadangi žmonės tol nesiskirsto ir šoka, kol groja muzika.

Maistas

Ir, žinoma, maistas. Visi šventės metu nori būti pavalgydinti, pagirdyti ir jaustis gerai, patogiai, smagiai. Jeigu žmonės liks alkani, šventė nebus šventė. Pagal paprotį ji turi būti graži ir skaniai visus pavaišinti.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Nu va kam kam, bet tikrai kad vestuviniams žiedams nereiktų gailėti pinigų. Prieš savo vestuves buvom nuėję į kažkokią pigesnę juvelyrinę, tai ten tie žiedai, atrodo, po kelių mėnesių nusitrins. Matės, jog klausimas, su kuo ten maišo tuos metalus, o „prastuminėja“ kaip už gryną. Visa laimė, jog auksostillius.lt atradom, iki šiol negaliu atsigrožėt mūsų žiedais, susituokę jau 8 metus, o toks vaizdas kad žiedas vakar pagmintas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>