Kaip tvarkingai lakuoti nagus: gidas

Gražūs nagai gali būti pats gražiausias žmogaus papuošalas, kuris kuria stilių, jaukumą ir tuo pačiu padeda atrodyti puikiai net ir niūriomis dienomis. Natūralu, kad daugelis neturi nei laiko, nei pinigų, kurie gali būti skirti manikiūristei. Tokiu atveju vis dažniau ilgalaikis lakavimas atliekamas namuose.

Internete galima rasti labai daug informacijos apie lakavimą be priemones. Šis straipsnis yra vienas jų, tad siūlome remtis, jeigu norite išmokti atlikti ilgalaikį lakavimą namuose sau bei kitiems.

Geros priemonės

Žinoma, pirmiausia reikalingos geros kokybės priemones. Jas šiuo atveju siūlome pirkti internetu, kadangi pasiūla yra labai plati, tad tikėtina, kad kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka. Ne tik kokybės, tačiau taip pat ir kainos prasme.

Kokios kitos priemonės manikiūrui yra reikalingos?

1. Lakai

2. Lako pagrindai

3. Lako apsaugai

4. Geliniam nagų lakavimui

5. UV, LED, hibridinės lempos

6. Frezos, elektrinės nagų dildės

7. Valikliai, skiedikliai, džiovikliai ir korektoriai

8. Dildės

9. Nagų ir odelių gydymui

10. Pagalbinės priemonės manikiūrui ir pedikiūrui

11. Priemonės ir įrankiai

12. Nagų dailė ir papuošalai

Tinkama eiga

Kai eros priemonės jau yra rastos – laikas daugiau dėmesio skirti lakavimo eigai, kuri dažniausiai plačiai aprašoma internete. Būtinai detaliai sekite instrukcijas bei rekomendacijas, kadangi labai svarbu jog viskas būtų atlikta tinkamai. Esame tikri, kad galiausiai tokiu atveju pavyks nulakuoti nagus gražiai ir tuo pačiu lakavimas labai ilgai laikysis.

Tinkamas nago paruošimas

Reikia ne tik lakuoti s geromis priemonėmis, tačiau taip pat jomis ir paruošti nagą. Žinoma, būtinas ir jo maitinimas, kadangi tik tokiu atveju nagai bus gražūs ir tu pačiu jų lakavimas bus sėkmingas. Svarbiausia naudoti tokias priemones, kurios giriamos ir vertinamos kaip kokybiškos.

Kursų lankymas

Jeigu norite, kad lakavimas tikrai būtų gerantuojantis gerą rezultatą – tokiu atveju visada verta lankytis kursus, kurių metu aiškinama kaip reikia lakuoti, kad pavyktų tinkamai padengti laką. Kursus galima rasti ir interneto, online būdu, tad tokiu atveju net neinant iš namų įgausite svarbiausias žinias.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>