Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis Aukštaitijoje?

Plaukimas baidarėmis yra puikus laiko praleidimo būdas, todėl vis daugiau žmonių domina šios paslaugos. Aukštaitijoje baidarės nuomojamos daugelio baidarių nuomotojų, todėl jums reikės pasirinkti tuos, kurių siūlomos paslaugos labiausiai patinka. Ką reikia žinoti apie baidarių nuomos pasirinkimą?

Šiuo metu Aukštaitijos regionas yra pats populiariausias, kai tik reikia rinktis plaukimą baidarėmis. Čia siūlomi įvairūs baidarių maršrutai, todėl pirmiausia ką reikia padaryti, tai išsirinkti tinkamą upę ar ežerą, kuriuo norėsite plaukti. Tiesa, ši dalis yra daugeliui sunkiausia, nes labai sunku apsispręsti. Galima tik patarti rinktis pagal tai, kiek dienų norite ar galite plaukti ir pasirinkti vietas, kurias norite pamatyti. Pats paprasčiausias patarimas – peržiūrėti tinkamus pasiūlymus ir pagal aprašymus ar nuotraukas rinktis labiausiai patinkančius.

Baidarės pramogomsTiesa, jei jūsų nuojauta nieko jums nesako, tai tuomet reikia surasti tinkamus baidarių nuomotojus ir pas juos sužinoti, kuris maršrutas jums galėtų labiau tikti. Pavyzdžiui, gali būti, kad plauksite su mažais vaikais, tai tokiu atveju baidarių nuomotojai jums patars kuris maršrutas yra ramus ir trumpas, kad būtų tinkamas tokiai pramogai kartu su mažais vaikais. O galbūt jūs esate tas, kuris visuomet mėgsta iššūkius ir jūsų fizinis pasirengimas tinkamas ilgiems plaukimams? Tuomet jums reikės sužinoti pas baidarių nuomotojus, kuris maršrutas jums galės būti tinkamas, pavyzdžiui, trijų dienų plaukimas per sudėtingiausius maršrutus. Reikia nepamiršti, kad baidarės gali būti nuomojamos ne tik vienai dienai, bet kaip jau buvo paminėta aukščiau, trims dienoms. Tuomet reikės pagalvoti ne tik apie maršruto pasirinkimą, bet ir apie nakvynę. Nakvoti galima stovyklavietėse arba sodybose. Apie viską, kas susiję su nakvynės pasirinkimu, galėsite sužinoti pas tuos pačius baidarių nuomotojus, kurie nuomoja baidares. Taigi, baidarių maršrutai gali būti pasirenkami savarankiškai arba su kitų pagalba. Tiesa, galima paieškoti plaukusių žmonių atsiliepimų ir pasidalinimų patirtimi, kaip jiems sekėsi plaukti vienokiu ar kitokiu maršrutu, kuris jus domina. Tai padaryti galima internete.

Baidarių nuomotojai kasmet sulaukia vis daugiau norinčių plaukti, todėl jeigu jūs jau žinote, kada ir kur norite plaukti, tai reikia ilgai negalvoti ir tiesiog pasirinkti tinkamus nuomotojus. Tuomet reikia rezervuoti plaukimo laiką, nes priešingu atveju, galite nusivilti, kai ilgai delsite ir artėjant plaukimo laikui sužinosite, kad nebėra laisvų baidarių. Taigi, nepamirškite apie išankstinę rezervaciją ir jūsų lauks nuostabūs nuotykiai gamtoje.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>