Kokios depiliacijos priemonės vertos dėmesio?

Daugelis moterų plaukelius šalina būtent skustuku, tačiau tai nebūtinai yra visoms geriausiai tinkantis būdas. Kiekvieno oda yra skirtinga, todėl gali skirtingai sureaguoti į tam tikras depiliacijos priemones. Norint atrasti geriausią, lengviausią ir sau maloniausią priemonę, verta jas išbandyti ir susidaryti teisingą nuomonę visiems laikams. Akivaizdu, jos skustukas daugelio yra išbandytas ir tikrai turimas, nes tai greičiausias būdas norint greitai pašalinti matomus plaukelius. Visgi, nuo jo oda gali likti suirzusi, taip pat gali atsirasti bėrimai, paraudimas, o jautresnės odos savininkėms kartais tenka susidurti ir su dar didesnėmis problemomis. Kai kuriems skustuko suteikiami rezultatai gali ir nepatikti, kadangi plaukeliai labai greitai atauga. Kai kurioms moterims tenka juos skusti kasdien ar kas antrą dieną. Taigi, jei dar nesate atradusi patogesnio varianto šalinti plaukelius, verta pagalvoti ar kitos depiliacijos priemonės nebūtų geresnė idėja.

Vaškas jau kurį laiką aptarinėjamas, o ir įvairiausių paslaugų, kai profesionalai atlieka šias procedūras tikrai nesunku rasti. Vos tik atsirado vaško juostelės, buvo galima džiaugtis neblogu variantu pašalinti plaukelius ilgesniam laikui namų sąlygomis, na, o dabar galimybių vis daugiau. Vaško šildytuvai leidžia namuose atlikti sau procedūras net labai profesionaliai. Svarbiausia turėti mentelę tepimui, sau tinkamą vašką ir specialių juostelių vaškui nuplėšti. Nors procedūra būna tikrai ilgesnė nei skutimas, plaukeliai išraunami su šaknimi, todėl ilgai galima džiaugtis švelnia oda. Yra ir dar patogesnės depiliacijos priemonės – kietasis vaškas arba cukraus pasta. Kietam vaškui nereikia juostelių, jį užtepus šiltą reikia kiek plaukti kol sukietės ir tuomet nuplėšti. Toks depiliacijos variantas puikiai tinka visam kūnui ir su juo būna kiek lengviau nei su juostelėmis. Cukraus pasta tinka jautresnei odai, kadangi nekelia alergijos – tai natūralesnis variantas, o plaukelius lygiai taip pat pašalina su šaknimis.

Jei skustuko teikiamas rezultatas jums tinka, tačiau nuo jo beria ar raudonuoja oda, o vaško procedūros atrodo per sudėtingos, gali padėti depiliacijos kremas, kuris nesunkiai gali būti naudojamas kiekvieno žmogaus. Jį tereikia užtepti ant norimos vietos iš šiek tiek palaukti kol suveiks. Praėjus kelioms minutėms, su mentele plaukeliai lengvai bus pašalinami. Žinoma, pirmiausia reikia įsitikinti, jog ši priemonė nesukelia alergijos. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Jonas

Jonas paskelbė 144 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>